FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rozstępy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kika75 18 lis 2010, 23:36
    po odchudzaniu na nogach pojawiły mi się rozstępy zaczęłam używać krem na rozstępy z mary cohr smaruje rano i wieczorem są one mniej widoczne a nowe już nie powstają co wy robicie z rozstępami macie jakieś sprawdzone sposoby????
    Cytuj
  • D3niCle0 19 lis 2010, 6:52
    Niestety z tego co wiem rozstępów już istniejących nie da się zlikwidować, można jedynie je zmniejszyć... nie wiem może jakieś profesjonalne zabiegi by pomogły, ale kosmetykami nie da rady:/
    Cytuj
  • becia_koronczarka 19 lis 2010, 9:51
    Z kosmetyków najlepsze są te dla kobiet w ciążyuśmiech Ale nie oszukujmy się, cudow nie ma. Rozstępy jak już się pojawią to nie znikną całkowicie. To jest zniszczona struktura skóry i tak jak blizn, calkiem sie nie pozbedziemy.
    Cytuj
  • r11 19 lis 2010, 10:52
    Zrobiły mi się rozstępy na biodrach i piersiach w okresie dojrzewania, chyba za szybko urosłam. Pomógł mi taki krem ze śluzu ślimaka, nie pamiętam nazwy, bo stosowałam go kilka lat temu. Ale kupiłam go w aptece. Rozstępy co prawda nie zniknęły całkowicie, ale z fioletowych zrobiły sie białe i takie jakby płytsze, węższe. Generalnie prawie ich nie widać teraz.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum