Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Rzucanie palenia

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rzucanie palenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • izapixi 10 lut 2020, 22:56
    Jak szybko i skutecznie przestać palić?
    Cytuj
  • karmelcia 15 lut 2020, 22:54
    trzeba na pewno mieć dużą motywację, bo walka z tym nałogiem nie jet łatwa, mi się udało nie tak dawno rzucić. To było moje noworoczne postanowienie, kupiłem sobie recigar i już pod ponad miesiąca nie palę, a ile kasy można zaoszczędzić
    Cytuj
  • janna 17 lut 2020, 8:38
    Spróbuj z tabletkami recigar . Kuracja trwa tylko 25 dni i to mi wystarczyło, żeby skutecznie pozbyć się nałogu, minęło prawie 3 miesiące odkąd nie palę i w ogóle to już zapomniałam jak to było przed kuracją uśmiech Także spróbuj bo warto.
    Cytuj
  • Kanita 21 kwi 2020, 21:29
    A zerknijcie sobie na stronę Reset33 - to kurs, który na pewno pomoże Wam w rzucaniu palenia. Przede wszystkim pomoże zrozumieć problem i przyczynę nałogu. Warto od tego zacząć.
    Cytuj
  • izapixi 25 kwi 2020, 23:35
    Dzięki za polecenie tego recigaru, mąż rzucił. Tabletki plus nasze jęczenie codziennie żby przestał palić podziałały. Już od miesiąca nie pali, dzieci szczęśliwe że nie muszą wzędzie czuć smrodku papierosów. Mąż sam też mówi że czuje ię dużo lepiej i widżę że kndycja mu się popawiła
    Cytuj
  • Rybka12e 28 wrz 2021, 19:04
    Niestety, tabletki pomagają szybko łatwo i skutecznie. Ale to ma krótkie nogi, do nałogu się wróci jak tabletki przestaną działać...
    To co pomaga skutecznie to kurs motywacyjny stworzony przez psychologów RESET 33. Polecam iść w tę stronę
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: loko-suszarka