Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Z czym nosić perły?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Z czym nosić perły?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Szachrajka 11 gru 2010, 12:31
    E, bez przesady z tą szyjąprzymrużenie oka A z okrągłą buzią też można nosić perły, tylko może niekoniecznie takie krótkie, a dłuższy sznur, zaplątany na supeł na dekolcie i będzie optycznie wydłużał szyjęuśmiech
    Cytuj
  • r11 11 gru 2010, 14:33
    Wg mnie perły są tak kobiece, że każda babka powinna je mieć w swojej garderobie. Ja swoje zakladam na eleganckie okazje i czuję się w nich megakobieco. Może powinnam zakladać je częściejprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aquarella 11 sty 2011, 15:48
    Też się zgadzam, że perły pasują na eleganckie okazje. Według mnie powinny wyglądać świetnie w połączeniu z jakimiś eleganckimi żakietami, takimi, jak na przykład te żakiety damskie. Albo do jakiejś eleganckiej sukienki w każdym właściwie kolorze uśmiech
    Cytuj
  • pomadka 13 sty 2011, 15:26
    Uwielbiam perłyuśmiech. Zazdroszczę Ci takiego prezentu. Myślę, że perły można spokojnie nosić na co dzień do bluzek, typu tuniki i też do takich normalnych. Oczywiście pasują też do sukienek i swetrówuśmiech.
    Cytuj
  • peana 20 sty 2011, 22:39
    Mi się perły podobają, ale również mam problem z tym, do czego można je nosić. Mi się kojarzą jedynie z bardzo eleganckimi strojami, których niestety wiele nie posiadam. Na co dzień raczej średnio pasują, nad czym bardzo ubolewam.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum