Favore.plForumPozostałe tematy

Alkomat jak wybrać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Alkomat jak wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • tartinka 20 wrz 2019, 22:23
    liczę na Waszą poradę, na co powinnam zwrócić uwagę przed zakupem? Jakie parametry są najważniejsze? będę wdzięczna za kazdą poradę
    Cytuj
  • jarzebina 29 wrz 2019, 17:28
    Na pewno nie kupuj półprzewodnikowych, są niedokładne i niezbyt trwałe. Elektrochemiczne są droższe, ale dużo lepsze. A reszta bajerów to już zalezy od Twojego budżetu, ja bym stawiała na alkohit.
    Cytuj
  • tartinka 6 lis 2019, 17:05
    Zastanawiam sie nad alkohitem, tylko nie mogę ostatecznie wybrać modelu, co lepsze x50 czy x60? To alkomat elektrochemiczny i wiem że dobre sensory do nich dają, czy ten lejek się przydaje?
    Cytuj
  • cas1 14 lis 2019, 20:34
    Jak masz wybierać m-y tymi dwoma to lepszy będzie X60. To nowszy model, możesz zrobić więcej pomiarów m-y kalibracjami, ma baterie Li-Ion. Co do lejka to wyobraź sobie prostą sytuację. Jest impreza rodzinna, firmowa itp. Po imprezie każdy ma jechać autem, chciałby się przebadać alkomatem, ty masz jedyny. Co będzie lepsze bezdotykowy pomiar lejkiem czy dotykowy ustnikiem? A wyniki wychodzą takie same.
    Cytuj
  • tartinka 15 lis 2019, 22:27
    dzięki za podpowiedź, zamówiony x60, niedługo będzie imprezka to będzie testowanie. Widziałam, że ma aż 6 lat gwarancji i kalibracje w cenie. Często się taki alkomat kalibruje?
    Cytuj
  • cas1 28 gru 2019, 18:08
    Raz do roku albo co określoną liczbę pomiarów na jaką jest alkomat zaprogramowany - wtedy sam przypomni bo jest licznik. Ja wysyłam raz do roku. I póki co wszystko jest ok.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum