Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupić na Dzień Matki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić na Dzień Matki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Moni_c 20 maj 2011, 11:45
    Zbliża się dużymi krokami Dzień Matki (to już 26 maja!). W tym roku chciałabym być bardziej oryginalna niż zawsze. Ile można mamie kupować perfum. Co zatem jej kupić, tak aby jej się spodobało. Nie powinno to być też drogie, bo to nie o to chodzi, chyba że to coś jest warte wysiłku finansowego?
    Cytuj
  • Basia26 20 maj 2011, 13:06
    Na pewno nie kupuj kremu na zmarszczki. Mój taka kiedyś to kupił mamie to ta przestała się do niego odzywać. język
    Wkurzyła się na tatę jak nie wiem co. A taka jak to facet, w niczym nie widział problemu. Chciał dobrze, ale mu nie wyszło.
    Cytuj
  • Anelka 20 maj 2011, 16:34
    Coś oryginalnego powiadasz. To może jest mało czasu, ale można by podarować mamie jej podobiznę w formie obrazu. Są artyści wykonujący obrazy na podstawie zdjęć. Tyle, że to trochę trwa i możesz nie zdążyć z prezentem, a dawanie go już po nie ma sensu.
    Cytuj
  • Fazzy 20 maj 2011, 18:38
    A co mam lubi, jest samotna czy nie, jaki jest jej stan zdrowia. O wiek się nie pytam, wiadomo dla czego.
    Bo jak mam sprawna jest to może jakiś wypad na weekend do spa, tylko to jest droga rozrywka, ale za to bardzo oryginalny pomysł. Przynajmniej ja to tak widzę.
    Kiedyś rodzicom fundnąłem wyjazd do Wenecji, ale to bardzo drogie miasto. Gondolnierzy kasują po 40-70 euro za kurs, a czasem nawet więcej. No ale wspomnienia zostały.
    Cytuj
  • HoneyMoon 20 maj 2011, 20:42
    Może łańcuszek ze zdjęciem twoim i taty, jeśli masz. Oczywiście fotki były w rozkładanym złotym serduszku. To też drogie więc można dać ze srebra.
    Cytuj
  • PolMassage 20 maj 2011, 20:58
    To było ze 30 lat temu. Mój ojciec dał mamie na dzień kobiet jakiś obraz. Wydał na to ostanie pieniądze. I okazało się, że dzień kobiet był tylko pretekstem, bo obraz tak naprawdę podobał się ojcu.
    Ojciec wyszedł z założenia, że mama będzie mniej zła jak sprezentuje taki podarunek w szczególnym dniu.
    Cytuj
  • Buyer 20 maj 2011, 23:49
    Wyjazd do spa brzmi bardzo fajnie. na favore.pl jest trochę ofert związanych ze spa
    http://www.favore.pl/cat20101218_zabiegi-wyszczuplajace.html
    Cytuj
  • Moni_c 21 maj 2011, 7:21
    Mama jest w dobrej kondycji i wyjazd do spa to ciekawy pomysł, tylko co z tatą zrobić? kupić mu karnet na siłownię przymrużenie oka
    W sumie to tylko 5 dni zostało a w zasadzie 4 bo dzisiejszego i 26 maja nie liczę.
    Za późno pomyślałam o tym, a niech to.
    Cytuj
  • Fazzy 21 maj 2011, 7:44
    Tak sobie pomyślałem, że wycieczki już nie zdążysz kupić, chyba że wyjazd w późniejszym terminie, ale pomyśl np. o kijkach do Nordic Walking. Wiele osób spędza w taki sposób wolny czas i przy okazji poprawiają swoją kondycję fizyczną.
    Rozwiązanie oryginalne, nie drogie, ... na szybko tylko pozostaje ewentualnie przekonać mamę, no i tatę też o tym że ruch to zdrowie.
    Póki co nic innego nie przychodzi mi na myśl. Może jeszcze karnet do quaparku, ale te nie wszędzie są .
    Cytuj
  • Moni_c 21 maj 2011, 10:30
    Pomysł z obrazem też mi się spodobał, ale po pierwsze nie wiem gdzie szukać takich speców a po drugie mało czasu.
    Kupiłabym coś, ale to nie o to chodzi. Nie mam pomysłów, to przez tą ładną pogodę.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum