Favore.plForumPozostałe tematy

Czy odzyskam dane

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy odzyskam dane

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Spidi4 28 sty 2015, 20:09
    Jak odzyskać dane z dysku laptopa? Nie wiem dlaczego ale nie mam połowy zdjęć i dokumentów. Nie robiłam formatowania ani nic w tym stylu. Nie powinnam mieć też wirusów bo mam zainstalowanego antywirusa.
    Cytuj
  • Aniela22 4 lut 2015, 15:20
    Chyba bez wzgledu na to z jakiego urządzenia chcemy odzyskac dane wcale to łatwe nie jest. Chyba nawet czytałam niedawno na ten temat. Jak juz usuniesz takie dane to tylko serwis albo pomoc dobrego informatyka pomoze
    Cytuj
  • kosmiczna 9 lut 2015, 20:06     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lut 2015, 20:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Zerknij sobie tutaj http://www.alldatarecovery.pl
    Ten serwis zajmuje się właśnie odzyskiwaniem danych. Myślę, że jak sama nie masz o tym pojęcia to lepiej jest zapłacić i oddać komputer w ręce osób, które na pewno Ci pomogą, bo tak to nie ma co kombinować że sama coś zdziałasz.
    Cytuj
  • pabiakos 10 lut 2015, 9:00
    Są programy do ściągnięcia z netu, które mogą pomóc odzyskać dane, ale najlepiej przejść się z tym do kogoś kto się specjalizuje w odzyskiwaniu danych.
    Cytuj
  • erykit 3 mar 2015, 15:32     (ostatnio zmieniony przez autora 31 mar 2015, 9:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja jakiś czas temu miałem podobny problem.Niestety ale nie zabezpieczyłem odpowiednio komputera i z powodu wirusa byłem pewien,ze utraciłem wszystkie dane.Na szczęście udało się je odzyskać . Ostatecznie skorzystałem z pomocy profesjonalnej firmy informatycznej.
    Usunęli mi wirusa oraz zabezpieczyli wszystkie dane tak że obecnie nie ma szans aby zainstalował się ponownie. Tutaj masz kontakt: https://www.medalpc.pl/uslugi/wirus-ctb-locker-jak-usunac-odzyskanie-plikow-danych/ Jeśli również Ci na tym zależy to proponuję nie brać się za to samemu bo możesz wszystko jeszcze bardziej sknocić.
    Cytuj
  • lorien27 6 gru 2015, 2:04
    Jeżeli nie doszło do żadnej awarii, to nie powinno być problemów z odzyskaniem danych. Kiedy padł mi laptop to serwis komputerowy w Krakowie dał radę odzyskać grubo ponad 90% danych, więc kwestia, aby trafic na dobrych i cierpliwych fachowców, którzy będą potrafili i będzie im się chciało odzyskiwać dane.
    Cytuj
  • Lerwer 9 maj 2016, 22:08
    Wątpie. Idź do informatyka.
    Cytuj
  • edyta126p 27 lip 2016, 14:53
    Jeżeli chcecie odzyskać dane z nośnika to najlepiej zrobią to eksperci z VS DATA http://www.vsdata.pl/informatyka-sledcza/ . Zajmują się informatyką śledczą. Umieją odzyskać nawet usunięte sms z telefonu. Mnie już kiedyś pomogli i przyznam, że można im zaufać.
    Cytuj
  • Popek125 26 paź 2016, 20:57
    Jak znajdziesz dobrą firmę to tak. Warto trochę za to zapłacić
    Cytuj
  • jarek7 25 kwi 2017, 9:44
    też tak miałem, dysk padł i po danych, za odzyskanie chcieli grubą kasę więc sobie odpuściłem, teraz wszystkie ważne rzeczy zapisuję sobie na pendrivach, kupiłem kilka marki lexar bo wiem ze są nie do zniszczenia i tam dane będą bezpieczne i też w każej chwili jest szybki dostęp do nich
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Skasowanie plików
Następna: CO z danymi