Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odstraszyć gołębie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odstraszyć gołębie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • latynowska8 25 gru 2010, 14:49
    Mam problem z gołębiami na balkonie. już kilka lat nie moge ich wygonić, teraz daję spokój, nawet karmnik mam dla ptaków. Ale do wiosny musze poznac jakiś skuteczny sposób na pozbycie sie ich! Posadzka na balkonie juz i tak jest do wymiany...
    Cytuj
  • grubystach 25 gru 2010, 18:33
    U mnie też się zagnieździły jesienią dwa lata temu. Nie krozystałem już z balkonu, bo zrobiło się zimno. Na wiosnę odkrylismy gniazdo, a w nim jajo - tez glupio było wyrzucać. Ale teraz szlag mnie trafia, bo całą podłogę mam zas... I w związku z tym tez suzkam sposobu na to żeby je skutecznie przegonić... Kiedyś mi sie obilo o uszy, że sa takie urządzenia emitujące jakies drażniace gołębie dźwięki. Tyle, że nie wiem jak to się nazywa, a co dopiero gdzie to nabyć:/
    Cytuj
  • freshuser 25 gru 2010, 19:57
    Na lotniskach puszczają dźwieki odstraszające ptaki drapieżne. Można zadzwonić i spytaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 25 gru 2010, 23:22
    Zatrute ziarno jest na 100% skuteczne.
    Cytuj
  • latynowska8 26 gru 2010, 0:28
    Uu, nie odpada. I co mam potem truchła sprzątać? Zresztą nie zależy mi na eksterminacji tylko na eksmisjiprzymrużenie oka Nie mam nic przeciwko gołebiom tylko wynajmowanie im balkonu jest uciązliwe:/
    Cytuj
  • grubystach 26 gru 2010, 7:25
    Spoko. Mój sasiad strzela do wnich z wiatrówki, ale ja jednak wolałbym bardziej humanitarne metody. Chcę się ich tylko pozbyć i już.
    Cytuj
  • Domatorres 26 gru 2010, 8:00
    Ja mam założoną siatkę na balkonie i święty spokój.
    Cytuj
  • Specyfinder 26 gru 2010, 11:05
    Za niewielką opłatą mogę wypożyczyć kota, on jest pies na gołębieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nouv88 26 gru 2010, 12:02
    Ja wynalazłam taki specyfik:
    http://www.e-cedrus.pl/pl,item,plyn_odstraszajacy_na_golebie_-_500_ml,1781.html
    całkiem skuteczny, jak się zrobi cieplej to spryskajcie tym balkon. Działa nie tylko na gołębie.
    Cytuj
  • Szachrajka 26 gru 2010, 15:36
    Widuje czasem zawieszone na balkonach płyty cd, obracają się i połyskują, to może odstraszać ptaki, ale czy skutkuje to nie wiem. Albo worki foliowe przymocowane do barierkiuśmiech ruszają siei szeleszczą na wietrze.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum