Favore.plForumPozostałe tematy

Katar u dziecka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Katar u dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • tartinka 19 gru 2016, 11:35
    Jakie macie sprawdzone sposoby na katar u dzieci? Inhalacje i psikanie wodą morską dużo nie daje, mamy też przetestowaną maść majerankową, a kropli zapisanych przez lekarza syn nie chce dać sobie wpuścić smutny
    Cytuj
  • zataraa2 17 sty 2017, 12:36
    u nas super się sprawdził nozitix, syn nie przepada za sprayami ale ten bez marudzenia sobie sam aplikuje wielki uśmiech pewnie przez to że ma taki elkko słodki posmak i przez to łatwiej dziecko przekonać, widzę też że tak nie spływa co jest rzadkoscią wśród sprayów
    Cytuj
  • Mientowy 5 lut 2017, 20:22
    Dzięki za wszystkie propozycje przymrużenie oka Na pewno mi się to przyda przymrużenie oka
    Cytuj
  • korecki4 15 mar 2017, 3:36
    najlepiej przekonać na smarkania przymrużenie oka bo potem jak zalegnie to jest paskudny kaszelek . Tak mam teraz z córcią od ponad tygodnia kaszlepłacz
    Cytuj
  • pawelp29 22 mar 2017, 2:24
    maści głownie podczas spania aby się lepiej spało. Natomiast w ciągu dnia psikać do nosa i wysmarkiwać noska /a jak nie to repiratorem.
    Cytuj
  • kava 20 kwi 2017, 12:30
    Katar też może być spowodowany alergią, pełno dzieciaków ma różne uczulenia, mój ma na pyłki dlatego przed spacerem bierze hitae fast junior, dobrze że to są takie małę tabletki rozpuszczające się w ustach bo zawsze mnie stresuje podawanie tabletek dziecku, że się zakrztusi czy coś
    Cytuj
  • Ice45 24 maj 2017, 10:21
    sól morksa plus wyciąganie z noskaprzymrużenie oka na pewno pomorzeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 30 paź 2017, 19:32
    Płukanie solą fizjoloiczną, do tego smarowanie maścią majerankową.
    No i ściąganie najlepiej katarkiem
    Cytuj
  • Marcela90 20 gru 2020, 11:17
    Od 1 dnia życia można stosować Marmier, który ma świetnie dostosowany aplikator do tak małego noska, skład również naturalny.
    Cytuj
  • Zanita 30 gru 2020, 23:48
    A czy do nebulizacji nadaję się ten Marimer? Stosowała go któraś u swojego maluszka?
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum