Favore.plForumPozostałe tematy

Metody na stres, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Metody na stres

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • panchomik 15 cze 2014, 0:34
    Słyszałem o różnych metodach rozładowywania stresu. Sam jakiś czas temu chodziłem do kliniki http://www.gabinet.sos.pl w Gdyniuśmiech Specjaliści z tego ośrodka na prawdę bardzo mi pomogli zwłaszcza z opanowywaniem gniewu oraz rozładowywaniu złych emocji. Pamiętam czasy kiedy mój lekarz rodzinny dał mi skierowanie do tego specjalisty.. Bardzo długo broniłem się przed pójściem tam, aż pewnego dnia pękłem i wykonałem ten pierwszy krok. To była najlepsza decyzja w moim życiu! teraz czuję się lepiej nic mi nie doskwiera, już nie wybucham furią jak coś mi się nie spodoba. Trzeba dbać o swoje zdrowie ja to zrobiłemuśmiech
    Cytuj
  • sylwia4012 18 cze 2014, 0:24
    A moja metoda na stres to czekoladka a zaraz później frytki z http://www.farmfrites.pl/ wielki uśmiech Ale to już w takim głębokim stresieuśmiech Jednak zawsze pomaga. W stanach lekkiego napięcia robię sobie herbatkę uspokajającąuśmiech
    Cytuj
  • lemon74 18 cze 2014, 9:53
    Jak dla mnie to Melisa, dobry film + moja ukochana kobieta uśmiech) to wystarczy i czuję się jak w niebie uśmiech)
    Cytuj
  • Glinka 13 paź 2015, 17:15
    Generalnie żadne z nas nie powinno się stresować- jednak łatwo powiedzieć, gorzej zrobić. Stres i nerwy powodują wiele chorób, są przyczyną bezsenności i znacznie utrudniają nam życie. Nie powinniśmy przejmować się na wyrost i stresować się wszystkim. Powinniśmy często pić melisę i relaksować się.
    Cytuj
  • zataraa2 14 paź 2015, 10:37
    Lubię ćwiczyć, czasami na stres obejrzeć sobie jakiś śmieszny film, czasami jak nie mogę spać to biorę nervomix.
    Cytuj
  • veganka 14 paź 2015, 18:57
    dobrze, że jak już sięgasz po leki to te bezpieczne, ziołowe, jak już mamy zamiar łykać leki to sprawdzajmy ich skład żeby potem się nei okazało, że juz bez danego leku nie jesteśmy w stanie zasnąć.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 16 paź 2015, 14:12
    ja sobie słucham muzyki, w zależności od stopnia zaawansowania stresu wybieram repertuar. jeśli jestem tylko trochę zestresowana to puszczam sobie Michaela Jacksona a jak mocno to ostrego rocka.
    Cytuj
  • filka 18 lis 2016, 10:27
    na stres pomaga mi, cisza, spokój, wyjazd, siłownia, wystarczy zapomnieć o pracy i stres mija wielki uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 8 gru 2016, 13:35
    Dobra książka, sport, ulubiony film i kawusia uśmiech
    Cytuj
  • tartinka 19 gru 2016, 18:54
    veganka napisał:dobrze, że jak już sięgasz po leki to te bezpieczne, ziołowe, jak już mamy zamiar łykać leki to sprawdzajmy ich skład żeby potem się nei okazało, że juz bez danego leku nie jesteśmy w stanie zasnąć.
    jakie naturalne polecacie? Za piciem melisy nie przepadam, a też nie chcę brać jakiś mocnych i rano mieć problem ze wstaniem, ostatni mi się gorzej śpi to chyba przez gorączkę przedświąrecznych przygotowań
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Zanęty - ryby
Następna: Pomysł na objad