Favore.plForumPozostałe tematy

Mleko dla dziecka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mleko dla dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • karmelcia 27 lut 2020, 23:19
    Mamusie gdzie kupujecie mleko modyfikowane dla swoich maluszków? Chodzi mi o bebilon AR, dostawa nie przyszła a już mam na dnie, dostanę gdzięś w aptece?
    Cytuj
  • Luiziana 29 lut 2020, 11:20
    jak najbardziej dostaniesz w Doz a ja też używam tego mleka Bebilon AR świetne mleko i zawsze dostanę
    Cytuj
  • Ogryzka 6 mar 2020, 6:52
    Dobrze kojarzę, ze to Bebilon AR jest przeciw ulewaniu?
    Cytuj
  • Meggi85 22 mar 2020, 19:13
    Ogryzka napisał:Dobrze kojarzę, ze to Bebilon AR jest przeciw ulewaniu?
    Tak ten Bebilon jest dla niemowląt z tendencją do ulewań. Jedno z lepszych mlek jakim karmiłam. Jak tylko go spróbowaliśmy już przy nim zostaliśmy.
    Cytuj
  • Luiziana 30 mar 2020, 12:04
    my stosujemy chyba od zawsze Bebilon i myslę ze każdy jest dobry, nasze dziei najlepszym przykładem, są spokojne wyspane i bez problemów z brzuszkami
    Cytuj
  • Kanita 20 maj 2020, 1:07
    Też kupuję je w DOZie, nie znalazłam nigdzie stacjonarnie taniej, a doliczając w neta koszty wysyłki, też wychodziło znacznie drożej, a jednak sporo tego mleka u nas schodzi.
    Cytuj
  • Plutonka 24 maj 2020, 17:37
    To prawda, DOZ ma świetną cenę, kupuję stacjonarnie.
    Cytuj
  • Zyjka 27 maj 2020, 19:05
    Moja siostra karmiła Bebilonem swojego malucha, miał dużo siły i energii. Fajnie, że w takiej popularnej aptece może kupić w dobrej cenie.
    Cytuj
  • Martyna29 7 cze 2020, 17:02
    Jeszcze nie kupowałam tego mleka dla swojej córki, a stacjonarnie w Doz też go dostanę?
    Cytuj
  • Kanita 8 cze 2020, 21:14
    No właśnie piszemy wyżej, że Bebilon kupisz stacjonarnie w DOZie, cena naprawdę dobra uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum