Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla kolegi, gdzie się rozejrzeć?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla kolegi, gdzie się rozejrzeć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • Neoss 24 maj 2013, 19:25
    Niedługo będą urodziny kumpla. Pomyślałem, że można by coś mu kupić, ale wiecie, najlepiej, żeby to było coś zabawnego, jak od kolegi dla kolegi. I mam pytanie w związku z tym, czy znacie jakieś miejsca, gdzie można rozejrzeć się po takich fajnych gadżetach. Tak góra za kilkadziesiąt złotych. Jakbyście coś mieli, to podzielcie się informacja. No chyba, że ktoś ma inne pomysły.
    Cytuj
  • sonique321 27 maj 2013, 13:46
    Pełno jest takich sklepików w miastach z akcesoriami. Jak nie to poszukaj na necieuśmiech
    Cytuj
  • Meteora 31 maj 2013, 11:49
    No i w Internecie znajdziesz sporo sklepów, ja z reguły jednak kupowałam tutaj jakieś zabawne gadżety, np. taki [url=http://]kubek mikser [/url] Ale są tam też fajne tańsze rzeczy, jak i droższe. Sporo tego.
    Cytuj
  • hasanna 6 cze 2013, 11:26
    hehe taki kubek to ja sama dla siebie chętnie bym zakupiła język
    Cytuj
  • tebojew 6 cze 2013, 13:45
    No faktycznie. Taki kubek by i mi się przydał uśmiech Chyba sobie taki zakupie uśmiech
    Cytuj
  • fleszyn 16 lip 2013, 9:13
    Jeśli chcesz podarować mu coś fajnego i zabawnego może sam to zaprojektuj? przymrużenie oka
    Na przykład za pomocą takiego generatora: można łatwo stworzyć indywidualny projekt podkoszulka albo kubeczka .,,
    Sam w ostatnim czasie dałem taki kubek dla mojej żony - ucieszyła się bardzo.
    Ty też możesz wymyślić jakiś oryginalny wzór .
    Cytuj
  • alexandra_x 1 sie 2013, 14:16
    Fajne gadżety mają w sklepach Toys for Boys uśmiech
    Cytuj
  • michal67 18 sie 2013, 12:21
    Może kup mu taki prawdziwy szwajcarski scyzoryk.
    Cytuj
  • HannnaM 18 sie 2013, 23:59
    Serwisy aukcyjne najlepiej. Tam najwięcej okazji.
    Cytuj
  • triceratops 20 sie 2013, 9:41
    zobacz w toys for boys, mają duży wybór, mniej i bardziej eleganckich gadżetów.

    ja kupiłam ostatnio ojcu kamienie do whisky, niestety nie chłodzą za dobrze ale wyglądają pięknie
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: 1%