Favore.plForumPozostałe tematy

Przeprowadzka na studia...

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przeprowadzka na studia...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • IKZE 22 wrz 2014, 15:24     (ostatnio zmieniony przez autora 9 paź 2014, 20:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Od października wybieram się na studia do innego miasta. Mam już wynajęty pokój, który będę dzielił ze znajomym, problem jednak z tym, że pokój w zasadzie jest zupełnie pusty. Oprócz szafy i łóżek nie ma w nim kompletnie nic. Reszta rzeczy tj. jakieś półki na książki itp. mają być dostarczone z czasem przez właściciela mieszkania. Skoro tak, to nie opłaca mi się kupować tych rzeczy. Muszę jednak jakoś do tego czasu przeczekać i szukam jakichś zastępczych rozwiązań. Znalazłem artykuł [url=http://...]link http://studia.dlastudenta.pl/artykul/Studenckie_przeprowadzki,101917.html[/url] gdzie polecane są w tym celu jakieś kartony teleskopowe. Podejrzewam, że nie jest to zwykły karton, dlatego czy wiecie, gdzie takiego czegoś szukać, bo w zwykłym sklpeie chyba takiego czegos nie dostanę, prawda? Chodzi mi o sklep , gdzie czasami wydawane są takie kartony za free.
    Cytuj
  • pistacja 24 wrz 2014, 14:25
    Darmowe kartony dostaniesz w prawie każdym markecie, jeżeli tylko ładnie poprosisz.
    Cytuj
  • Bartniczka 25 wrz 2014, 15:37
    Dokładnie, w każdym markecie dostaniesz kartony za free. Dlaczego to mają być jakieś wyjątkowe kartony teleskopowe?

    Poza tym polecam raczej skrzyneczki plastikowe, np. po owocach, znacznie trwalsze, a jak już dorobisz się mebli spokojnie można je wyrzucić, jak kartony.
    Cytuj
  • losia 13 lis 2015, 19:19
    Do przeprowadzek warto kupować odpowiednie kartony, aby wszystko dobrze spakować i aby nic się nie poniszczyło.
    Dlatego warto czytać takie artykuły, które pomogą na przy przeprowadzkach. Myślę, że warto z nich korzystać.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum