Favore.plForumPozostałe tematy

Sushi robimy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sushi robimy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Masa 9 sty 2015, 11:15
    Lubicie shushi? Bo ja tak, zakładam, ze inni też, zatem fajny konkurs dla entuzjastów http://www.robimysushi.pl/nagrody do zgarnięcia nie głupie nagrody. Konkurs zapowiada się bardzo fajnie.
    Cytuj
  • Meggi85 9 sty 2015, 12:47
    Fajny pomysł na konkurs. Uwielbiam sushi i chętnie wezme udział. Wyczytałam, że trzeba kupić ich jakieś produkty za min 15zł, a czy ktoś może zna ich pastę musztardową ? http://www.robimysushi.pl/produkty/pasta-musztardowa-blue-dragon kiedyś chciałam spróbować, ale jakoś okazji nie było. Teraz by się akurat zgrało jedno z drugim uśmiech Zawsze od nich biorę po prostu wasabi bo jednak ich jest najlepsze z tych, które próbowałam od róznych producentów.
    Cytuj
  • Horsie 15 sty 2015, 13:15
    Fajny konkurs uśmiech jako że niedługo na pewno będziemy kupować dużo produktów do sushi (mama po pokazach sushi na pewno będzie sprawadzać nowe umiejętności) to może i mi uda się wygrać kurs
    Cytuj
  • Kalikstt 3 lut 2015, 11:00
    Pokaże siostrze, chociaż już teraz moim zdaniem robi jedno z najlepszych sushi jakie miałem przyjemność jeść.
    Cytuj
  • pistacja 3 lut 2015, 12:30
    Muszę się tego w końcu nauczyć, bo póki co jadam tylko kupne sushi z marketów, albo w lepszym wypadku z restauracji uśmiech
    Cytuj
  • Masa 20 lut 2015, 11:45
    A ktoś z was wziął już udział w tym konkursie? Tak się zastanawiam nad tym.
    Cytuj
  • Meggi85 21 lut 2015, 15:06
    pistacja napisał:Muszę się tego w końcu nauczyć, bo póki co jadam tylko kupne sushi z marketów, albo w lepszym wypadku z restauracji uśmiech
    Oczywiściem, że dużo lepsze jest samemu robione, bo wiadomo co się je. Nauczyć można się chociażby z filmików ze strony, którą podawałam. Są nawet zestawy startowe, w których jest wszystko co potrzeba do zrobienia sushi samodzielnie.

    Masa napisał:A ktoś z was wziął już udział w tym konkursie? Tak się zastanawiam nad tym.
    Ja wziełam i nie tylko ja , bo też mój facet. Stwierdził, że zawsze to zwiększa szansę. Jesli ktoś jeszcze nie zdecydował się to już ostatni dzwonek, bo konkurs trwa tylko do jutra uśmiech
    Cytuj
  • Masa 21 lut 2015, 22:28
    Czyli zainteresowanie jest. A wiesz może kto będzie prowadził warsztaty?
    Cytuj
  • engii 29 sie 2017, 14:33
    Chciałabym się nauczyć robić sushi. Uwielbiam jeść, nie umiem zrobić :/
    Cytuj
  • nowa_kamila 17 kwi 2024, 11:51
    Koniecznie jeśli chcecie skosztować rewelacyjnej jakości sushi zajrzyjcie do https://kokusushi.pl/sushi-bary/ul-kilinskiego-7-1-bialystok/ Wyjątkowy smak proponowanego przez nich sushi sprawi że powrócisz tam na pewno. Dodatkowo zawsze jeśli masz ochotę skosztować serwowanych przez nich pyszności to możesz złożyć zamówienie z dostawą do domu. Zdecydowanie warto poznać ich smaki.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum