Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Bardziej opłaca się kupić dom czy mieszkanie w Gliwicach?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bardziej opłaca się kupić dom czy mieszkanie w Gliwicach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tyrion 27 lis 2014, 8:09
    Myślimy z żoną, żeby przeprowadzić się do Gliwic. Może ktoś z was wie, gdzie tam lepiej zamieszkać: w domku czy w mieszkaniu? Warto zaznaczyć, że szukamy czegoś na rynku pierwotnym, w bezpiecznej okolicy. Możecie się wypowiedzieć?
    Cytuj
  • sloneczko9 27 lis 2014, 10:34
    Nowe domy są bardzo drogie tak więc musielibyście nastawić się na wysokie wydatki. Moim zdaniem lepiej byłoby postawić na zakup mieszkania.
    Obecnie w Gliwicach jest realizowanych klika inwestycji mieszkaniowych:
    http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gliwice/ - na tej stronie znajdziesz obecnie wszystkie mieszkania budowane przez deweloperów. Są to wirtualne targi nieruchomości.
    Cytuj
  • asasyn 26 lut 2015, 13:58
    Ja kupiłem mieszkanie w Gliwicach na osiedlu Radosnym. Generalnie deweloper w porządku (Miły Dom).
    No i jakby co to oni też mają w ofercie mieszkania z programu MdM.
    Cytuj
  • poldka12 26 lut 2015, 14:00
    wszystko zalezy od tego,m jakiego standardu szukasz, ja zdecydowanie wole blok, jest po prostu mniej skomplikwany pod kątem opłat i oczywiscie koszta są mniejsze. drugi czynnik - czy to ma byc rynek pierwotny czy wtórny. ja inwestowalam od razu w pierwotny, po slubie nie wyobrazalam sobie nie miec mieszkania wlasnosciowego. w Gliwicach akurat dobrą oferte przedstawialm deweloper Trojan, nowe osiedle, rozbudowana infrastruktura. po rekonesansie zdecydowalismy sie na trzypokojowe mieszkanie, nie żałuję tej decyzji
    Cytuj
  • zott 5 sty 2016, 17:43
    W Gliwicach nieruchomości nie sa takie drogie, więc wydaje mi się, że jednak warto jest zainwestować w domek uśmiech Można znaleźć coś w dobrej cenie w ciekawej okolicy.
    Cytuj
  • 10 sty 2016, 12:23
    Generalnie każde nowe to lipa. Na dzień dzisiejszy tylko rynek wtórny.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum