Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Gdzie dobrze ubezpieczyć mieszkanie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie dobrze ubezpieczyć mieszkanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hipcio 4 mar 2015, 9:45
    Witam.Widzę,że na forum nie ma takiego tematu a warto byłoby tutaj porozmawiać o firmach ubezpieczeniowych. W jakiej firmie obecnie macie wykupione ubezpieczenie mieszkania ? Gdzie warto jest się ubezpieczać?
    Jakie towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje obecnie najlepszy stosunek jakości do ceny?
    Cytuj
  • 4 mar 2015, 21:41
    Generalnie każda firma na rynku ma takie ubezpieczenia bo to jest złota żyła w Polsce. Niby Masz mieszkanko ubezpieczone ale zawsze jest jakieś ale. Więc przedstawiam sytuację z autopsji: mieszkanie ubezpieczone od zalania i pech chciał pękła rura u sąsiada na górze ale pękła tak pechowo, że nie ma dostępu do pęknięcia bo to w pionie głównym, który jest żeliwny a więc tak stary jak cały blok i konieczna jest wymiana całego pionu. W zalanym mieszkaniu zaciek powstaje w kuchni a pion idzie w łazience - taki układ w bloku z lat 70-tych. I co? Ano administracja mówi że trzeba kuć a jak kuć to i od razu wymienić cały pion - logiczne. Ale ludzie mają po remontowane łazienki i co z powodu jednego pęknięcia rujnować? No lepiej tak niż łatać. Ale ponieważ zaciek powstaje na suficie w kuchni to już łazienka się nie łapie mimo iż jest ewidentny związek. I tak to firma ubezpieczeniowa wypłaci 120 zł za zaciek 2 metry kwadratowe a z powodu tego zacieku będą rozwalać pół łazienki za grube tysiące i to już z własnej kiesy trzeba.
    Tak to działa.
    Ale ogólnie ubezpieczać trzeba tylko czytajcie dokładnie OWU żeby szokusia nie było.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 5 mar 2015, 9:00
    Ja nie wyobrażam sobie nie ubezpieczyć mieszkania. Ale tak jako kolega powyżej pisze wazne jest aby zwracać uwagę na wykluczenia.Na to czego polisa ubezpieczeniowa nie obejmuje.Nie cena jest kluczowa ale to co dane ubezpieczenie może nam zagwarantować.
    Ze swojej strony polecam skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy. Niezależnego tak aby dobrał dla Ciebie odpowiednie ubezpieczenie, porównał oferty. Wysłał Ci kilka. Bedziesz miał bardziej przejrzystą sytuację.
    Cytuj
  • julitka0007 6 mar 2015, 0:09
    Może zainteresują cię [url=http://amaconsulting.pl/dla-ciebie-i-rodziny/majatkowe]ubezpieczenia mieszkań z http://amaconsulting.pl/[/url]
    Cytuj
  • hipcio 6 mar 2015, 9:56
    No nie ukrywam,że zależy mi na bardzo rzetelnym i niezależnym doradcy. Nie mam obecnie czasu na samodzielne przelądanie ofert ubezpieczeń. Możecie kogoś takiego polecić?
    Cytuj
  • nimi 6 mar 2015, 17:21
    Proponuję Wartę jest tanio .
    Cytuj
  • AngelikaSwie 7 mar 2015, 9:49
    hipcio napisał:No nie ukrywam,że zależy mi na bardzo rzetelnym i niezależnym doradcy. Nie mam obecnie czasu na samodzielne przelądanie ofert ubezpieczeń. Możecie kogoś takiego polecić?
    Możesz zostawić swój numer :
    http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-mieszkania
    Comperia to niezależny doradca tak wiec powinni przejrzeć Ci wszystkie oferty i dopasować jakąś do Ciebie. Nie musisz oczywiście brać tego co Cie zaproponują ale przynajmniej będziesz miała jako takie porównanie.
    Cytuj
  • mscislaw 9 mar 2015, 9:53
    Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to bardzo poważna sprawa. Jego brak jest totalną głupotą ponieważ może nas to bardo dużo kosztować w przyszłości. Finansowo ponieważ koszt remontu po zalaniu czy pożarze jest nieporównywalnie niższy od tego co musielibyśmy zapłacić za ubezpieczenie.
    Warto jest skorzystać z rady AngelikaSwie. Skorzystanie z usług niezależnego doradcy nie jest głupim pomysłem.
    Cytuj
  • fleszyn 10 mar 2015, 10:18
    A ile mniej więcej kosztuje ubezpieczenie mieszkania wyłącznie od kradzieży? Jaki to jest mniej więcej miesięczny koszt?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 11 mar 2015, 8:28
    Nie jest to mniejszy koszt od całościowej polisy.Zwróć jednak uwagę,że zalania,pożary zdarzają się tak samo często jak kradzieże. Jestem zdania, że nie warto jest oszczędzać tych kilku złotych ale po prostu być pewnym danego ubezpieczenia.
    No i dokładnie sobie wszystko poczytaj. Tak aby w razie problemów dostać to odszkodowanie bez problemu.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Filtr basenowy