FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jacuzzi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Galina 2 paź 2018, 10:31
    Czy polecacie jacuzzi w domu?
    Ja się nadal nad tym zastanawiam, serio, bo czasami człowiek to już nie wie czego chce. Kupiliśmy ogromny dom, mamy miejsce na siłownie dla męża, ale też chciałam zakupić coś dla siebie, coś na wymiar małego spa. Polecacie takie rozwiązanie, czy jednak nie bardzo? Wiecie jakie są koszta utrzymanie jacuzzi?
    Cytuj
  • feliks85 2 paź 2018, 11:39
    jacuzzi to fajna sprawa ja bym kupował gdybym miał miejsce
    Cytuj
  • Selenaa 4 paź 2018, 12:24
    Uważam, że to rewelacyjna sprawa! Nie wiem czy sama nie chciałabym właśnie takiego jacuzzi w swoim mieszkaniu. Tylko ja niestety nie mam aż tak dużej łazienki i tutaj jest raczej problem. Raz chciałam koleżance podesłać takie fajne wypasione jacuzzi, chyba na stronie KabinySpa widziałam bardzo dobry sprzęt.. patrzyłaś, czy coś Ci się podoba?
    Cytuj
  • Galina 9 paź 2018, 17:45
    Nie znałam tej firmy wcześniej, ale mają taki sprzęt, który akurat pasowałby do mojej łazienki.
    Chyba się na taką kabinę zdecyduje, w końcu nie muszę jej zawsze używać, a w zimowe wieczory sauna byłaby genialnym pomysłem.
    Cytuj
  • Selenaa 21 paź 2018, 16:29
    hehe muszę przyznać, że ja już Ci zazdroszczę tych wieczorów w saunie. Ja nie mam aż tyle miejsca, a w mojej łazience już stoi wanna. Dlatego zastanawiamy się nad ewentualnym wyburzeniem jej, bo to jeszcze ta wanna w samych kafelkach ( nie wiem czy jeszcze je macie w domach) ale właśnie kiedyś tak łazienki się robiło i w sumie, ona mi się najbardziej podobały, teraz już zbrzydły język
    Cytuj
  • Galina 21 paź 2018, 16:44
    te kabiny spa to moje marzenie i mam nadzieję, że uda mi się je spełnić już niebawem, ponieważ mąż co raz to bardziej przychylnie patrzy na wszelkie remonty. Dziękuje wam za podpowiedzi, jak będę jeszcze potrzebowała pomocy, to z chęcią się do was wrócę, w końcu gdyby nie wy, to nie znalazłabym tej firmy z kabinami język
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum