Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak uszczelnić okna?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak uszczelnić okna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 15 lis 2010, 13:47
    Mam plastikowe okna, te gumowe uszczelki oryginalne są już stare i sparciałe. Musimy je jakoś uszczelnić zanim zrobi się naprawdę zimno, bo już teraz czuć jak wieje przez te okna... Czy znacie jakieś sposoby jak to można zrobić?
    Cytuj
  • grubystach 15 lis 2010, 14:26
    Trzeba wymienić stare uszczelki na noweuśmiech Proste, a jakże skuteczneprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Manolito 15 lis 2010, 15:12
    Można też wyregulować docisk ościeżnicy do okna, w większości okien jest taka opcja.
    Cytuj
  • caipirinha 15 lis 2010, 18:08
    W naszych właśnie chyba nie da się tego zrobićsmutny To są stare okna i chyba niespecjalnie najlepszej jakościskrzywienie
    a czy te uszczelki co przez producenta są wmontowane w okno to można usunąć i wymienić? Przyglądałam się temu i chyba nie bardzo...
    Cytuj
  • Filiposlaw 15 lis 2010, 21:38
    Ja też właśnie szukam odpowiedzi na podobny problem, bo mam okno balkonowe, moim zdaniem złej konstrukcji, bo ma tylko dwa zawiasy i między góra a dołem po prostu nie przylega do framugiskrzywienie Coś mi się zdaje, że potrzebuję grubej uszczelki. Chyba tylko to może rozwiązać problem.
    Cytuj
  • grubystach 15 lis 2010, 22:14
    Albo wymiana oknaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Filiposlaw 15 lis 2010, 22:59
    Jasne, ale to trochę droższa opcjaprzymrużenie oka Może w przyszlym roku. Ale trzeba jakoś prztrwać zimęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • speedy_gonzalez 16 lis 2010, 1:33
    Kupcie sobie uszczelki gumowe. Mozna je dostac w marketach budowlanych, bardzo prosto sie montuje, bo z jednej strony maja taśmę pokrytą klejem. trzeba odtłuścic ramy przed przyklejeniem żeby dobrze chwyciło i tyle. Są też uszczelki z gąbki, sporo tańsze, ale się zbijają i szybko przestają dobrze uszczelniać.
    Cytuj
  • Filiposlaw 16 lis 2010, 9:33
    a próbował ktoś silikonem? Sąsiad mi kiedyś radził żeby tak zrobić.
    Cytuj
  • grubystach 16 lis 2010, 12:38
    Ale to chyba tylko w przypadku gdy już nie zamierzasz więcej tych okien otwierać?przymrużenie oka Chłopie, silikon przykleisz raz do okna, a potem pozostanie juz tylko odcinać nożem albo otworzyc z warstwą farby. Nie radzęuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Drewniany taras