FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki materac

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 18 wrz 2014, 11:05
    Synek będzie miał pierwsze dorosłe łóżko, jaki materac najlepiej kupić dla 5 latka?
    Cytuj
  • jarek7 20 wrz 2014, 19:54
    Jak kupowaliśmy materac do mieszkania to skorzystaliśmy z doradcy http://doradcamateracy.pl/content/?a=adviser bo też nie mieliśmy zielonego pojęcia jaki wybrać, może i Tobie pomoże ta stronka
    Cytuj
  • janna 24 wrz 2014, 16:00
    Dziecko musi mieć dobry materac, musi się na nim wysypiać. Ja mam Sambelli, jest bardzo wygodny, nie uczula.
    Cytuj
  • natii 1 paź 2014, 14:43
    Witam,
    odsyłam Cię do szerokiej oferty materiacy ([url=http://www.seart.pl/materace-dzieciece-c-863_869.html]tutaj[/url]). Na pewno znajdziesz coś dla synka (a może i dla Ciebie też) przymrużenie oka
    Cytuj
  • janna 6 paź 2014, 20:04
    Dobre są Materace Sembella , w swojej sypialni mam piankowy, jest idealny. Teraz będę wymieniać dla dziecka.
    Cytuj
  • zataraa2 6 paź 2014, 23:00
    dzięki za wszystkie porady, wstępnie się zdecydowaliśmy na ten materac, widziałam dzisiaj w sklepie, dziecku też się podoba i chyba go jutro kupimy uśmiech
    Cytuj
  • marian5545 8 paź 2014, 9:55     (ostatnio zmieniony przez autora 8 paź 2014, 9:56, w całości zmieniany 1 raz)
    To super. Ja od razu zdecydowałbym się pewnie na zakup łóżka z materacem. Sam szukam czegoś dla siebie, widziałem całkiem fajne propozycje. Wybór materaca to nie jest taka łatwa sprawa, warto się poradzić eksperta.
    Cytuj
  • janna 8 paź 2014, 21:49
    zataraa2 napisał:dzięki za wszystkie porady, wstępnie się zdecydowaliśmy na ten materac, widziałam dzisiaj w sklepie, dziecku też się podoba i chyba go jutro kupimy uśmiech
    A na jaki materac dokładnie się zdecydowałaś?
    Cytuj
  • Meblonista 10 paź 2014, 16:10
    Wg mnie oprócz brakiem uczulenia dziecka na materac,
    warto skupić się na jego twardości,
    bo większość materacy dla dziecko potrafi być zbyt miękka,
    co nie jest dobre, ponieważ od najmłodszych lat powinniśmy dbać
    o prawidłową sylwetkę dziecka podczas snu.
    Wg mnie materac powinien być średnio twardy,
    zapewniający wygodę i zdrowy sen uśmiech
    Cytuj
  • Agna 12 paź 2014, 18:17
    To do siebie trzeba dopasować.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum