Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie łóżko do sypialni???

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie łóżko do sypialni???

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meble_KD 27 paź 2010, 15:47
    Od tego jakie łóżko i materac będziemy mieć w sypialni zależy to jak się wyśpimy. Od dobrego i zdrowego snu zależy nasze samopoczucie. Łóżko jest jednym z najważniejszych mebli w naszym domu. Ja chętnie pomogę przy wyborze tego najlepszego dla każego z Państwauśmiech
    Cytuj
  • namor70 15 lis 2010, 22:23
    jezeli chodzi o lozko to

    musi byc DUZE wielki uśmiech

    i jeszcze jedno WYGODNE przymrużenie oka
    Cytuj
  • pomadka 24 lis 2010, 16:44
    Dla mnie bardzo ważne jest to żeby łóżko było duże. Nie potrafię spać na łóżku, na którym czuję się skrępowana i jest mi ciasno. Bardzo podoba mi się np. http://meblopol.net/index.php?d=one_prod&id_product=3085. Będę teraz kompletować meble do sypialni i dużo czasu spędzam na poszukiwaniu.
    Cytuj
  • peana 28 kwi 2011, 0:03
    Ja uwielbiam drewniane łóżka. Mają swój niepowtarzalny klimat i oprócz tego, że dobrze wyglądają, to dodatkowo są wygodne. To łóżko na pewno jest ciekawe Wygląda rewelacyjne i na bank można się na nim porządnie wyspać przymrużenie oka
    Cytuj
  • hanka100 19 kwi 2012, 12:31
    Zgadzam się że drewniane są najlepsze, a miałam już różne rodzaje także ten wybór jest całkowicie obiektywny. Wolę jednak zdecydowanie łóżka bukowe, ze względu na wytrzymałość , aczkolwiek sosnowe są tańsze. Moim najnowszym nabytkiem jest to łóżko, za nieco ponad 500zł, co w porównaniu z tutejszą IKEĄ jest super tanio. Materac też u nich kupiłam za około 1000zł - kieszonkowy, który dba podobno o kręgosłup, spokojny sen itp. Nie znam się na tych technologicznych cudach, ale rzeczywiście sen jest spokojny. Łóżko jest odpowiednio twarde, ale zarazem odpowiedno miękkie uśmiech Mam je od 6 miesięcy i myślę że długo nie zmienię uśmiech
    Cytuj
  • 1design 30 maj 2012, 11:28
    Polecam łóżka firmy Signal. Są dość dobre i w przystępnej cenie.
    Duży wybór jest w sklepie Mirat.eu
    Cytuj
  • hekate 6 lip 2012, 14:44
    Ja do tej pory cały czas miałam dosyć małe i niewygodne łóżko, dlatego teraz postanowiłam kupić sobie coś większego. Ogólnie marzy mi się sypialnia tego typu W takiej na pewno dobrze by mi się odpoczywało.
    Cytuj
  • zylek 16 lip 2012, 14:40
    Kwestia gustu. Nie sądzisz, że takie łóżko będzie fajnie wyglądało?
    Cytuj
  • Kama_Kamilla 18 lip 2012, 0:15
    A ja mam łóżko, a raczej drewniane łoże w stylu rustykalnym i o ile z wyborem łóżka nie miałam żadnego problemu, to już wybór materaca okazał się nie lada wyczynem! Wszystkim tym, którym przyjdzie się kiedyś zmagać z podobnym zadaniem polecam lekturę link artykułu o rodzajach materacy i dostosowania ich do własnych potrzeb.
    Cytuj
  • loliloopy 24 lip 2012, 8:30
    Jak dla mnie w grę wchodzi tylko drewniane z dobrym, mocnym stelażem. Nigdy nie zdecydowałbym się na materiałowe obicie - kurz, czyszczenie. Do tego porządny zdrowy materac.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum