Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kołdra z jedwabiem w środku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kołdra z jedwabiem w środku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • woman_pro 18 kwi 2011, 13:20
    Witam Wszystkie Panie i może też Panów.

    Otóż planujemy z mężem w niedalekiej przyszłości zakup kompletu do sypialni (kołdra, poduszki). Czytałam trochę na ten temat w i pojawiło się kilka pytań. Po pierwsze chcemy przeznaczyć na to sporą ilość pieniędzy i pytanie czy warto w takim momencie zastanowić się nad mniej standardowymi wypełnieniami? Chodzi mi głównie o jedwab, który jest w środku kołder/poduszek zamiast standardowego pierza/puchu. Widziałam sporo takich produktów, ale bardzo różnią się ceną. Na allegro można dostać tańsze produkty z Chin, ale w sklepach internetowych są też produkty zdecydowanie droższe (ponad 1000 pln). Po pierwsze pytanie, czy warto się zastanowić nad takim wypełnieniem a po drugie na ile te tańsze zamienniki są "prawdziwe" ? Sprzedający pisze, że posiada certyfikaty jakości, ale ile one mogę być warte?

    Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :-)
    Cytuj
  • art_girl 18 kwi 2011, 15:36
    Kupiłam sobie taka kołdrę ze względu na to, że jestem alergiczką i nigdy nie mogłam mieć kołdry z pierzu. Koszt jest dość spory (zapłaciłam ok. 600 zł), ale nie żałuję tego zakupu. Jest strasznie przyjemna, trzyma ciepło (a ja zawsze marzłam w nocy) no i przede wszystkim hipoalergiczna. Polecam porównać sobie marki i sklepy, bo na allegro nie zawsze można trafić na dobry produkt.
    Cytuj
  • losia 16 cze 2015, 18:21
    Ja bym nie inwestowała w taką kołdrę zdecydowanie lepiej kupić dobrej jakości kołdrę syntetyczną http://lech-pol.eu/pl/c/Koldry-syntetyczne/102 lub naturalne. A co do zamienników czegokolwiek nie mam z nimi dobrych doświadczeń więc odradzałabym Ci to. Bo możesz wydać dużo kasy i będzie okey a może być tak, że zostaniesz oszukana na zawartości kołdry.
    Cytuj
  • kosmiczna 30 lip 2015, 12:43
    Kołdry z jedwabiem jeszcze nie miałam okazji zobaczyć na żywo ale chętnie bym taką u siebie przetestowała. Uważam, że akurat łóżko i cały azyl sypialniany powinien być na najwyższym poziomie tak aby móc wypocząćuśmiech
    Nic tak nie regeneruje sił jak zdrowy sen.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum