Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co zamiast firanek?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast firanek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KoKoszka 24 kwi 2011, 17:23
    Chcę się pozbyć starych firanek, a przy okazji małego remontu wywalam też stare karnisze. W ogóle chciałabym czymś innym udekorować okna niż firankami, które wydają mi się totalnym przeżytkiem! Jak dotąd były firany + zasłony na noc zasuwane. Teraz musi byc co innego... Poradźcie mi co jest modne i praktyczne?uśmiech
    Cytuj
  • birata 24 kwi 2011, 18:44
    Jak Ci się znudziły firany to zrób sobie rolety, to o wiele praktyczniejsze (nie zbiera kurzu jak firanka) no i na pewno bardziej na czasieuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 24 kwi 2011, 19:21
    Co zamiast firanki? Może być roleta, żaluzja, pozioma, pionowa. Ważne żeby komponowało się dobrze z wystrojem pomieszczenia.
    Cytuj
  • Barbra67 24 kwi 2011, 23:01
    Ja wiem, czy firanki i zasłony nie są modne? Teraz możesz kupić takie wzory, że głowa boli, praktycznie co sobie wymarzysz. Dobrze dobrane do wnętrza wyglądaja naprawdę przepieknie! Ja sobie nie wyobrażam sypialni bez romantycznych zasłon czy okna w kuchni bez firanki, w kuchni zawsze mam lambrekin i zazdrostkę.
    Cytuj
  • franusia 25 kwi 2011, 0:40
    Zalezy jeszcze jakie to wnętrza - zgodzę się , że nie do końca we wszystkich pasuja firany, a kiedyś to była "jazda obowiązkowa"przymrużenie oka Ale w rustykalnych czy historycznych aranzacjach to jak najbardziej. Poza tym dobrze dobrane zaslony świetnie podkreślą inne elementy, np kolorystyke scian lub meble. Sama jak widzę katalogi to mam od razu ochote sobie kupić zasłonyuśmiech Ale mam tylko w salonie...
    Cytuj
  • ciuciubabka 25 kwi 2011, 7:14
    No fakt, kiedyś wszyscy musieli miec zasłonki, a w sklepach bida i tak powstawały niezłe koszmarki, bo wyboru wielkiego nie było... ale teraz to zupełnie co innego. Musisz sie zastanowić czy Ci te firany i zasłony pasują, może je tylko wymień, a może zrezygnuj z firan i wstaw sobie np rzmyską roletę z zasłonami (albo i bez)?
    Cytuj
  • birata 25 kwi 2011, 11:05
    franusia napisał:Zalezy jeszcze jakie to wnętrza - zgodzę się , że nie do końca we wszystkich pasuja firany, a kiedyś to była "jazda obowiązkowa"przymrużenie oka Ale w rustykalnych czy historycznych aranzacjach to jak najbardziej. Poza tym dobrze dobrane zaslony świetnie podkreślą inne elementy, np kolorystyke scian lub meble. Sama jak widzę katalogi to mam od razu ochote sobie kupić zasłonyuśmiech Ale mam tylko w salonie...
    Zgadza się, że zaslony mogą pięknie eksponować inne rzeczy, ale z kolei źle dobrane wyglądają koszmarnie, bo jest to element, ktorego później nie sposób ukryć! Dlatego jak się nie czuje co pasuje a co nie to warto sobie odpuścić albo korzystać z usług fachowców.
    Cytuj
  • ciuciubabka 25 kwi 2011, 13:16
    birata napisał:Zgadza się, że zaslony mogą pięknie eksponować inne rzeczy, ale z kolei źle dobrane wyglądają koszmarnie, bo jest to element, ktorego później nie sposób ukryć!
    E, tam, nie sposób. Wrzucasz na dno szafy i przyda się na szkolne przedstawienieprzymrużenie oka Moja mama mi kiedyś szyła płaszcz na jasełka z zasłony, a inna robiła za kurtynęuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 25 kwi 2011, 15:00
    Nieprawda, że zasłony pasują tylko do staromodnych wnętrz. Właśnie że w nowoczesnych mozna świetnie zagrać fajnym wzorem, jak np tu:

    http://czterykaty.pl/czterykaty/51,57642,6656831.html?i=4
    Cytuj
  • Aubiergine 25 kwi 2011, 16:25
    Piękne! A mi się bardzo podobają takie frędzle zamiast firan.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum