Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Łazienka otwarta na sypialnię co wy na to?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Łazienka otwarta na sypialnię co wy na to?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kluczyk_ 11 cze 2015, 22:23
    Może dobrym sposobem na łazienkę w sypialni jest oddzielenie pomieszczeń drzwiami szklanymi, nawet przeźroczystymi by odciąć wilgoć i zapachy ale utrzymać wspólną przestrzeń np:
    Cytuj
  • kisiel123 12 cze 2015, 10:25
    Takie drzwi ani wilgoci, ani zapachu nie odetną. Poza tym, gdzie prywatność?
    Cytuj
  • loretta123 16 cze 2015, 15:31
    ta stylizacja mi nie odpowiada ja natomiast myślę o zmianie wystroju wnętrza salonu i jak wam się podoba ten kominek?
    Cytuj
  • miska_mis 22 cze 2015, 12:14
    ja nie rozumiem w ogóle tego trenduskrzywienie łazienka to miejsce jeszcze bardiej prywatne i intymne niżsypialnia. Już prędziej byłabym skłonna zrobić pokój kąpielowy - wanna, fotele...ale łóżko..?!
    Cytuj
  • zott 30 wrz 2015, 8:55
    Coraz więcej jest nowoczesnych rozwiązań. Łazienka już nie jest obskurnym miejscem, tylko bardzo intymnym. Często w nowych budownictwach łączy się sypialnie z łazienką. W takiej sytuacji łazienka musi wyglądać bezbłędnie. Należy zadbać o każdy szczegół i oczywiście o dobry wystrój i akcesoria łazienkowe.
    Cytuj
  • makalica87 1 paź 2015, 18:26
    Bardzo ciekawy pomysł, ale zadbaj o odpowiednią wentylację uśmiech
    Cytuj
  • 2 paź 2015, 15:23
    Okropny pomysł.
    Cytuj
  • zonja 29 gru 2020, 21:23
    Otwartej bym nie chciała, ale też mam łazienkę w sypialni i to nawet sporą bo oprócz kabiny walki in jest i wanna wolnostojąca. Kupiliśmy wszystko w salonie bokaro, wanna i kabina są bardzo dobrej jakości.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum