Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Modna kuchnia - czyli jaka?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Modna kuchnia - czyli jaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Swojezdanie 21 paź 2013, 14:28     (ostatnio zmieniony przez autora 21 paź 2013, 14:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej przejrzyj sobie różne [url=http://]pomysły dla kuchni[/url] i się trochę poinspiruj uśmiech W miejscach tego typu można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań, o których wcześniej nawet się nie pomyślało uśmiech Tylko uważaj, bo to wciąga język
    Cytuj
  • Kasandra2013 22 paź 2013, 16:24
    Chcesz mieć nowoczesna i pięknie wyglądającą kuchnię?Wybierz śnieżnobiałe [url=http://] firanki do kuchni[/url].
    Najchętniej wybierane są woale, ale firanki żakardowe nadal cieszą się sympatią gospodyń domowych.
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:46
    Na pewno warto postawić na dobry sprzęt AGD, ja postawiłam na piekarnik parowy od Electroluxa i to była świetna inwestycja.
    Cytuj
  • Meggi85 1 paź 2020, 8:11
    Dla mnie modna kuchnia to na chwilę obecną przestrzenna i nowoczesna. Marzy mi się zestawienie białych matowych mebli ze sprzętami electrolux z opcji black matt.
    Cytuj
  • Zonka25 1 paź 2020, 13:08
    Tak faktycznie może wyglądać to fajnie, tez lubię sprzęty Electroluxa bo świetnie się prezentują w kuchni.
    Cytuj
  • karmelcia 28 sty 2021, 15:05
    Uzupełnieniem mebli i sprzętu jest też oświetlenie, bardzo mi sie spodobały lampy Loly activejet, idealnie pasują do mojego wnętrza, dają ładne światło
    Cytuj
  • Hana21 27 lut 2021, 1:31
    Enterka napisał:Na pewno warto postawić na dobry sprzęt AGD, ja postawiłam na piekarnik parowy od Electroluxa i to była świetna inwestycja.
    Zgadzam się. Ja również postawiłam na electroluxa. Jestem bardzo zadowolona. Mój ostatni zakup to zmywarka z technologią AirDry
    Cytuj
  • Ela211 20 cze 2021, 21:59
    Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez płyty indukcyjne. Zakupiłam SenseBoil od electroluxa i się nie zawiodłam. Bardzo ułatwia mi życie w domu.
    Cytuj
  • Patka91 30 lip 2021, 22:32
    Ela211 napisał:Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez płyty indukcyjne. Zakupiłam SenseBoil od electroluxa i się nie zawiodłam. Bardzo ułatwia mi życie w domu.
    Masz do niej okap z Electroluxa? Ponoć ich okapy fajnie łączą się z płytą.
    Cytuj
  • Marta8001 1 lis 2021, 15:31
    Właśnie electrolux ma taką opcję łączenia, u mnie sprawdza się idealnie bo nie ma opcji, że zapomnisz włączyć okap, a zapach cebuli masz już w całym domu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum