Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Projekt domu jednorodzinnego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Projekt domu jednorodzinnego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • serafina86 28 mar 2012, 18:40
    Witam, spodobał nam się projekt spotkany kiedyś w sieci, chodzi nam o dom TAL stąd projekty domów jednorodzinnych. Czas mija a to nadal jest nasz typ nr. 1. Ceny samego projektu nie wydają nam się jakieś bardzo duże, ale się kompletnie nie znamy. Ktoś budował coś podobnego lub najlepiej ten domek i mógłby się wypowiedzieć? Czekamy na opinie
    Cytuj
  • ytong_natura 20 kwi 2012, 15:23
    Witam
    Swoją budowę popełniłem w 1996. Od tego czasu zajmuję się budowami zawodowo, ze specjalizacją w systemie YTONG. Chętnie odpowiem na pytania Was nurtujące.
    Na początek musicie odwiedzić biuro projektowe lub projektanta który zaadoptuję wasz projekt. i pomoże Wam uzyskać pozwolenie na budowę.
    To nie takie straszne.
    Pozdrawiam
    Ryszard

    Cytuj
  • Katyya 24 kwi 2012, 14:58
    Myślę, że wszystkie takie projekty są w podobnych cenach, czyli ok 2000 tys.
    Ja również jestem w trakcie budowania domu, a w sumie wyboru projekty. Razem z mężem zakochaliśmy się w TYM
    Połączenie nowoczesności z elementami tradycyjnymi, bardzo nam się spodobał przymrużenie oka I słyszałam od znajomych że to bardzo dobra pracownia, więc chyba nie mam wyjścia tylko coś od nich wziąć.
    Kiedy planujecie budowę?

    pozdrawiam
    Cytuj
  • Patikya 27 kwi 2012, 15:48
    Wybór teraz projektów jest duży, kierujcie się własnym gustem i opinią na temat pracowni!
    Moj znajomy tak poległ, że w trakcie budowy musiali wiele poprawek nanosić bo był kieski projekt.
    Ja wybrałam projekt z pracowni MG Projekt, dom zbudowany i pięknie się prezentuje, a oprócz tego mozna liczyć na pomoc pracowni w każdej chwili.
    Nowoczesne domy są całkiem całkiem, dlatego wybrałam projekt MIejski uśmiech
    Cytuj
  • maxmaja 31 maj 2012, 15:26
    Mam w planach budowe domu z MGProjektem - polecam. Póki co moim faworytem jest Afrodyta. Mają oni wiele fajnych projektów, dlatego polecam zerknąć na ich stronę i forum.
    Jeżeli chodzi o firmy budowlane, to są takie które współpracują z pracownią ( są polecane) więc nie ma problemu, chyba że ktoś ma jakieś znajomości lub ma jakiś zaufanych budowalńców uśmiech
    Cytuj
  • Savil 27 cze 2012, 12:26
    Również polecam pracownie MG projekt, wiele o nich słyszałam i od znajomych i sama poszperałam w internecie. Mają szeroki wybór projektów, można znaleźć i cos nowoczesne i klasyczne i drogiego i taniego - po prostu dla każdego uśmiech
    Oprócz tego mają bloga eksperckiego, gdzie można doczytac wiele informacji i forum, na którym często wypowiadają się sami architekci!
    Cytuj
  • Ewa119 13 lip 2012, 0:04
    Najwięcej projektów znaleźć można na stronach gdzie sprzedają gotowe projekty domów z rożnych biur. Ja na takiej znalazłam właśnie swój - z doświadczenia powiem że szukanie na stronach poszczególnych biur to mordęga, strata czau i nerwy tylko przy bieganiu od strony do strony. Ktoś wpadł naprawdę na świetny pomysł ze zebrał projekty jednym miejscu i to od rożnych projektantów. wiem że znalazłam w necie 2 takie stronki ale lepsza ofertę mieli tam gdzie kupiłam właśnie projekt - strona duomo.pl
    Projekty sprzedają w tych samych cenach w jakich kupisz w biurze projektowym bo sprawdziłam przed zakupem, a w rzeczywistości wyszło mnie nawet bardziej opłacalne bo nie płaciłam juz dodatkowo za przesyłkę, dostałam gratis tablice informacyjną i jeszcze wiertarkę. A w kwestii projektu - dostałam z projektem nawet zgodę na wprowadzenie zmian i to za darmo !
    Cytuj
  • Patikya 24 lip 2012, 10:56
    maxmaja- kiedy planujecie budowę Afrodyty? Tak się mu przyglądam i całkiem ciekawy projekt, masz gdzieś może zdjecia z realizacji tego projektu? Sprawdzałam na forum pracowni MG Projekt, ale jeszcze nikt nie dodał....
    Co do opinii o pracowni to też złego słowa nie słyszałam przymrużenie oka
    Cytuj
  • Aquarella 27 lip 2012, 10:37
    Ciekawe projekty domów jednorodzinnych widziałam ostatnio tutaj domy jednorodzinne.
    Gdyby ktoś był zainteresowany, niech zajrzy.
    Cytuj
  • kamamod 8 lip 2013, 9:34
    Piękne projekty domów jednorodzinnych znajdziesz na stronie poświęconej domom z bali. Na stronie znajduje się bogata galeria projektów domów o różnej powierzchni.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum