Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 5 sie 2013, 8:20
    Zastanawiam się nad zamontowaniem przydomowej oczyszczalni ścieków. Jakie macie doświadczenia z tym rozwiązaniem?
    Cytuj
  • sloneczko9 5 sie 2013, 17:56
    Jest to bardzo dobry pomysł. Posiadanie szamba które raz na jakiś czas trzeba wybierać jest niezwykle problematyczne. Wypełnia się w najmniej oczekiwanym momencie. Zdecydowałam się na tego typu rozwiązanie bio hydret przydomowa oczyszczalnia ścieków
    Jest wydajne, ekonomiczne w użytkowaniu i neutralne dla otoczenia. Jeżeli masz taką możliwość to nie powinieneś się wahać.
    Cytuj
  • wiktora-kowalska 11 sie 2013, 11:23
    Pomysł świetny ale kosztowny...
    Cytuj
  • plny 6 wrz 2013, 15:49
    Ja mam przydomową oczyszczalnię z http://www.frukko.pl/ . Konkurencyjne ceny i wysoka jakość produktów. Z montażem również nie było problemów, a fachowcy ładnie za sobą posprzątali. Uważam, że taka przydomowa oczyszczalnia jest warta swoich kosztów.
    Cytuj
  • waloria 12 wrz 2013, 9:38
    Bardzo dobry pomysł, eko i w ogóle, ale jest to dość droga sprawa ALE! zwraca sie po latach uśmiech
    Cytuj
  • D_Bukala 10 sty 2014, 12:45
    Poza tym można uzyskać dotacje uśmiech
    także jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to gorąco polecam uśmiech
    Cytuj
  • ciekawski1a 10 sty 2014, 19:01
    Dowiedz się czy gmina pozwoli, bo ja miąlem takie doświadczenie że gmina nie wyraziła zgody bo w planach mają budowe kanalizacji.

    Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza
    Cytuj
  • biuro_mstechnik_pl 14 sty 2014, 18:04
    Witam

    Przydomową oczyszczalnię posiadam od 9 lat. Działa bezproblemowo.
    Koszt zakupu ,oraz montażu był tylko kilkaset złotych wyższy od ceny szamba.
    Koszty eksploatacji ok. 100-150 zł rocznie.Te osoby , które posiadają szambo lub płacą
    za kanalizację wiedzą jakie to są oszczędności.
    Jeżeli nie ma przeciwskazań dot. gruntu lub administracyjnych - polecam.
    uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 29 sty 2014, 8:31
    100-150 zł rocznie? Ja co miesiąc za szambiarkę płacę 80 zł! Mamy co prawda zamiar wymieniać szambo na oczyszczalnie ale nie miałam pojęcia że to taka oszczędność.
    Cytuj
  • klarao 2 kwi 2014, 14:15
    Ja też nie miałam pojęcia że[url=http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/pl/] oczyszczania przydomowa[/url] która mamy w planach budować niesie za sobą tyle oszczędności .Dopiero jak wczytałam się w temat to oczy mi się otwarły ,przy moich kosztach jakie płacę za wywóz nieczystości to oczyszczalnia będzie przynosić mi same oszczędności ,ale jak się mówi człowiek uczy się na błędach.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum