Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Robimy salon, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Robimy salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • boa 23 gru 2013, 14:51
    Jeżeli chodzi o konsolę to fajna zabawa to gry ruchowe i są fajne gry nie tylko dla dzieciaków więc tu polecam xbox z kinect bo to lepsze rozwiązanie techniczne niż ma ps3 do salonu się nadaje bo jest sporo przestrzeni do gry dla dwóch osób.
    Cytuj
  • RiSwww 29 gru 2013, 20:33
    Możesz przejrzeć tutaj projekty wnętrz - może wpadnie ci coś ciekawego w oko ...
    Cytuj
  • basiaa_123 24 lip 2014, 9:59
    no i przede wszystkim postaw na dodatki, bez tego żaden salon nie będzie miał tego wyjątkowego charakteru przymrużenie oka a jeśli nie chcesz przepłacać to poluj na przeceny. uśmiech np na storepedia.pl mają wszystko nawet do 77% taniej, tylko, że te promocje sa bardzo krótkie i szybko się decydować trzebaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 13 sie 2014, 16:01     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sie 2014, 16:01, w całości zmieniany 1 raz)
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • tigens 13 sie 2014, 23:16     (ostatnio zmieniony przez autora 4 wrz 2014, 12:35, w całości zmieniany 1 raz)
    a
    Cytuj
  • fleszyn 26 sie 2014, 12:18
    A ja polecę Wam mebel, który bardzo przydaje się w salonie mimo,że obecnie nie jest tak popularny jak na przykład 20 lat temu. Jest to barek. Na pewno znajdą się wśród Was koneserzy dobrych alkoholi. Sam jestem zadowolony,ze zainwestowałem w taki mebel ponieważ bardzo dobrze można w nim wyeksponować swoje trunki. Tak więc moim zdaniem warto jest sobie kupić.
    Zamawiałem w sklepie Black Red White:
    http://www.brw.com.pl/barki/
    Widzę,że nawet teraz jest na ten mniejszy dość dobra promocja. Można go kupić o wiele taniej.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • koonik 27 sie 2014, 9:38
    Takie meble tworzą fajny klimat. Mam trochę dobrej whisky, ale leży po prostu w zwykłym barku, a jednak chciałbym ją dobrze wyeksponować
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 5 paź 2014, 17:00
    A ja nie wyobrażam sobie salonu bez kominka. Jak byłam młodsza to z rodzicami mieszkaliśmy w domku jednorodzinnym i mieliśmy tradycyjny kominek z kominem. Teraz mieszkam w bloku mieszkalnym i co prawda jest mi z tym dobrze, ale jednak tego klimatu czasami brakowało, zwłaszcza w okresie jesień/zima. Dlatego zaopatrzyłam się w biokominek uśmiech Prezentuje się naprawdę super i jest łatwy w utrzymaniu. No i ciepło też daje w przeciwieństwie do np. kominków elektrycznych. Zamawiałam online, bo tak wygodniej i można na spokojnie przejrzeć całą ofertę. Ja wybrałam taki: Biokominek INBIANCO z szybą ochronną. Jakby ktoś chciał mieć bardziej klasyczny wystrój to też się znajdzie sporo ciekawych modeli przymrużenie oka

    Cytuj
  • natii 5 paź 2014, 17:36
    A stylowa szafka pod TV jest? Co powiecie o [url=http://www.seart.pl/biala-szafka-rtv-linea-p-674.html]takiej jak tutaj[/url]?
    Cytuj
  • june45 7 paź 2014, 11:57
    Jak już mowa o klasyce to fajne pomysły na[url=http://www.homebook.pl/produkty/sypialnia/opcje-styl-klasyczny] klasyczną sypialnię[/url] można znaleźć homebook.pl . Mnie ta strona się przydała uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum