FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Systemy KOMANDOR

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gra_step 1 kwi 2012, 13:29
    Zona mi suszy glowe zeby zrobic zabudowe meblowa Komandor.
    Ma ktos? Warto zaiwestowac?
    Na co zwrocic uwage?
    Cytuj
  • zibi4561 5 kwi 2012, 11:54
    Oczywiście że warto, mam taką już 4 lata i nic się nie dzieje. Notabene zaprojektowałem i wykonałem ją sam co znacznie zmniejszyło koszty o około 45%
    Cytuj
  • LLukasz 26 kwi 2012, 12:40
    Warto, są już długo na rynku. Ja mam zabudowę wnęki zmontowali mi to, ostatnio mi się kółko zepsuło w drzwiach i dzięki temu ze było z montażem mam na drzwi dożywotnią gwarancje .
    Cytuj
  • gra_step 9 maj 2012, 13:28
    Dzieki! sie orientowalem troche i rzeczywiscie firma ma dobre opinie. Tanie to chyba nie jest choc cen nie znalazlem. O wygladzie to niech zona decyduje ale wybor mozliwosci jest.

    Zibi to mozna kupic podzesloly od Komandora i samemu zmontowac?
    Cytuj
  • zibi4561 9 maj 2012, 21:11
    Od Komandora konkretnie nie, ale ta sama firma robi dla Komandora i do sprzedaży detalicznej. Ja to kupuję w specjalistycznym sklepie z akcesoriami do mebli. Mają w wariancie drzwi z lustrem i bez oraz w trzech kolorach, srebrny złoty i oliwka. Najważniejsze w tym wszystkim są: tor jezdny, wózki, prowadnica górna. Reszta czyli skrzynia główna szafy to zwykłe formatki z płyty meblowej łączone przy pomocy wkrętów i trójkątów montażowych. Ja sobie to wymyśliłem tak:
    Całość zamykana trzema przesuwnymi skrzydłami. Wymiar to: szer 3000mm, wys 2500mm, głębokość 600mm plus grubość prowadnic 75mm.
    Cytuj
  • Flawina 31 maj 2012, 16:19
    Zibi alez mozna od Komandora kupic podzespoły uśmiech

    Jest Hurtownia Komandor, chyba z 15 oddzialow w calej Polsce
    Cytuj
  • zibi4561 31 maj 2012, 20:42
    Flawina napisał:Zibi alez mozna od Komandora kupic podzespoły uśmiech

    Jest Hurtownia Komandor, chyba z 15 oddzialow w calej Polsce
    Pewnie masz rację, ale ja mam tam spore rabaty a jakość ta sama
    Cytuj
  • gra_step 1 lip 2012, 16:39
    Flawina dzieki za podpowiedz, poszukam czy jest ta hurtownia w mojej okolicy.

    Pytanie czy materialy z hurtowni i robocizna stolaza bedze tansza niz zamowic w salonie... I czy ta oszczednosc sie oplaci
    Cytuj
  • loliloopy 24 lip 2012, 9:02
    To chyba da się wyliczyć. Najpierw robisz sobie projekt takiej zabudowy potem rozmawiasz ze stolarzem, jedziesz do tej hurtowni i prosisz o wycenę projektu. Wydaje mi się, że dużo zależy od wielkości szafy, zabudowy. Zorientuj się na jaki czas i czy dostajesz gwarancję na elementy z hurtowni, z tego co pamiętam to Komandor daje gwarancje na kilka lat.
    Cytuj
  • Borsuk7000 20 sie 2013, 10:45
    Szafy Komandor to świetny wybór, sam mam taką w domu i jestem z niej bardzo zadowolony.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum