Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Ubezpieczenie mieszkania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie mieszkania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tartinka 9 gru 2017, 11:59
    Których ubezpieczycieli polecacie? Szukam kogoś kto nie robi problemów w razie jakiegoś wypadku i też nie trzeba bedzie bardzo dużych składek płacić
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 20:03
    Korzystam z AVIVY i jestem bardzo zadowolona, polecam to towarzystwo ubezp. uśmiech
    Cytuj
  • tartinka 12 sty 2018, 11:34
    Zdecydowałam się na concordię, przedstawili ciekawą ofertę, nawet wykupiłam sobie home assistance, mam zawsze jakiegoś pecha ja kmąż gdzieś wyjedzie że coś się w domu dzieje tu chociaż będą specjalisty za mnie szukać, ostatnio zepsuł się zamek ile mnie to nerwów kosztowalo
    Cytuj
  • han26 27 sty 2018, 10:14
    Ubezpieczenie trzeba dopasować do swoich potrzeb.Najlepiej porównać polisy na kalkulatorze cuk.
    Cytuj
  • trajeljo 6 lut 2018, 18:17
    Zgodzę się z tym, że trzeba dopasować pod siebie, ale niekoniecznie trzeba porównywać w CUK. Ja zwykle sprawdzam jakie ubezpieczenia ma w swojej ofercie PZU, mają dobre ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, turystyczne - bardzo szeroki zakres.
    Cytuj
  • UllKa 11 mar 2018, 17:01
    han26 napisał:Ubezpieczenie trzeba dopasować do swoich potrzeb.Najlepiej porównać polisy na kalkulatorze cuk.
    I w cuk opłaca się wykupić pakiet auto i majątek.Dużo taniej płacimy wtedy za ubezpieczenie.
    Cytuj
  • han26 29 mar 2018, 10:18
    UllKa napisał:[
    I w cuk opłaca się wykupić pakiet auto i majątek.Dużo taniej płacimy wtedy za ubezpieczenie.
    Nawet kilkaset zł można zaoszczędzić w ten sposób.
    Cytuj
  • egzi 22 maj 2018, 20:59
    Mam to samo zdanie co poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
    Cytuj
  • UllKa 3 lip 2018, 9:04
    Mogę polecić cuk we Wrocławiu na Armii Krajowej.
    Cytuj
  • han26 2 sie 2018, 20:04
    A ja polecam cuk w Warszawie na Fieldorfa uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Brudne kolory