Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wykończenie poddasza użytkowego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wykończenie poddasza użytkowego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hipcio 30 sty 2018, 13:27
    Do tej pory nie było to nam potrzebne, ale teraz przydałby się ten dodatkowy pokój na poddaszu. Problemem są skosy, ale w nich prawdopodobnie zamontowalibyśmy okna. Pytanie, w jaki sposób wykończyć poddasze, przy pomocy jakich materiałów, aby było bezpiecznie, funkcjonalnie, ciepło oraz nie wydać przy tym majątku.
    Cytuj
  • qarena 13 lut 2018, 9:15
    Najtaniej i najwygodniej jest wykańczać za pomocą płyt kartonowo-gipsowych. Ale i tak pewnie koszt całości będzie spory, skoro nawet okna musisz wstawić.
    Cytuj
  • JanekMakusz 23 sie 2018, 14:16     (ostatnio zmieniony przez autora 23 sie 2018, 14:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Generalnie fajnie urządzić strych, gdyby mój był użytkowy, też bym sobie zrobił w nim gabinet
    Cytuj
  • bogdanwel 27 wrz 2018, 22:43
    Robiłem poddasze użytkowe ze starego domu parterowego, prosta sprawa to nie jest, tym bardziej, że zależało mi na dużej ilości okien, aby do wnętrza wpadało dużo światła dziennego. Jak jesteście na etapie wyboru okien to drutex warto wziąć pod uwagę, mają nowoczesne okna i to różne modele.
    Cytuj
  • feliks85 2 paź 2018, 11:47
    żeby w zimie było ciepło przestrzen miedzy krokwiami należy wypełnic wełną szklana powiedzchnie krokwi także bo strasznie duzo ciepla przez nie ucieka, a potem to już katon gips pyk pyk pyk i fajrant
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Kominki