Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jaki samochód dla dziewczyny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki samochód dla dziewczyny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sloneczko9 13 lip 2014, 18:59
    Cześć wszystkim. Chciałabym sobie w najbliższym czasie kupić nowe auto. Niewielkie ale za to wygodne i co najważniejsze bezpieczne. Raczej nie starsze niż 5 lat.
    Baaaaardzo podobają mi się samochody mini i natrafiłam na taką ofertę:
    http://moto.gratka.pl/tresc/mini-countryman-17059633.html#839b849cc202010b,1?utm_source=brc
    Samochód zadbany z opisu, kupiony w Polsce, jednak zastanawiam się czy za te pieniądze warto jest to kupić? Pewnie zeszliby trochę z ceny ale tak sobie myślę czy kupować takie mini czy może coś nowego z salonu?
    Cytuj
  • Hammer 13 lip 2014, 19:30
    powiem tak, trzeba być nieźle stukniętym aby dac za takie autko 72 kafle.

    To już bym kupił Forda Ka nowego za 1/3 ceny tego z ogłoszenia.
    Cytuj
  • kifonda 12 kwi 2015, 8:57
    Jeżeli ma nie być starsze niż 5 lat, a do tego w dobrej cenie, to może pomyśl o takim wyjściu, jak program 600 za 600 w J&J Group? Wejdź na ich stronę i popatrz jakie oferują autka. Masz za zadanie umieścić tylko reklamę na samochodzie i w zasadzie za parę groszy miesięcznie będziesz jeździła super bryką przymrużenie oka
    Cytuj
  • kieta 16 kwi 2015, 13:37
    Jakaś mała Kia albo Ford Ka.
    Cytuj
  • kowalska95 26 kwi 2015, 19:49
    Pierwsze auto dla kobiety (aby nie było szkoda) to na pewno Ford Ka lub Micra, Corsa... po roku jazdy samochodem i obyciu się z nieustającą walką na drogach to ja bym brał albo Mini albo jakiegoś SUV-a (Suzuki SX4) albo Opla Mokkę...
    Cytuj
  • kieta 5 maj 2015, 9:09
    kowalska95 napisał:Pierwsze auto dla kobiety (aby nie było szkoda) to na pewno Ford Ka lub Micra, Corsa... po roku jazdy samochodem i obyciu się z nieustającą walką na drogach to ja bym brał albo Mini albo jakiegoś SUV-a (Suzuki SX4) albo Opla Mokkę...
    A Ty czym jeździsz?
    Cytuj
  • koonik 7 maj 2015, 15:12
    taki sam jak dla facetów. Nie wiem, jakie znaczenie ma płeć przy wyborze samochodu.
    Cytuj
  • Xssardas 15 maj 2015, 18:40
    może skoda fabia ?? mała, ergonomiczna i nawet przyjemnie się prowadzi wielki uśmiech
    Cytuj
  • aarkan88 26 maj 2015, 9:23
    Nie ma nic lepszego niż stylowy mercedes.
    Cytuj
  • szarlottka 9 cze 2015, 17:03
    Mi podobają się małe samochody. Wszędzie można je zaparkować i nie kosztują dużo. W jaki sposób chronicie swoje samochody przed kradzieżą? Ja ostatnio wyczytałam, że [url=http://]monitorowanie pojazdów[/url] jest bardzo skuteczne i w razie kradzieży pozwala na szybkie zlokalizowanie samochodu. Czy ktoś z was korzysta z tej metody?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum