Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Niedzielni kierowcy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Niedzielni kierowcy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • korak 15 sie 2010, 11:27
    Myślę, że powinno się im wszystkim pozabierać prawa jazdy. Wczoraj w drodze do pracy wlokłem się za jednym z nich z prędkością 35km/h na drodze z ograniczeniem do 50 km/h. Ja rozumiem, że może są bezrobotni i nigdzie im się nie śpieszy, ale powinni czasem pomyśleć o innych użytkownikach dróg !
    Cytuj
  • speed_devil 15 sie 2010, 14:36
    Trzeba było go wyprzedzić wielki uśmiech
    Cytuj
  • korak 15 sie 2010, 15:09
    Ostatecznie tak też zrobiłem, ale chodzi o sam fakt, że ludzie potrafią tak spowalniać ruch samochodowy. To właśnie tacy ludzie są przyczyną korków w miastach.
    Cytuj
  • farko 15 sie 2010, 17:17
    Nie uważam się za dobrego kierowce, ale gdy widzę jak jeżdżą inni kierowcy, to mnie krew zalewa. Jeżdżąc po polskich drogach należy często myśleć za innych.
    Cytuj
  • peana 4 maj 2011, 14:34
    Wszędzie niestety zdarzają się Ci lepsi i gorsi kierowcy. Chociaż niektórzy mogą być bardzo pomysłowi. Naprawdę wyobraźnia niektórych nie zna granic przymrużenie oka
    Cytuj
  • fajqa 21 maj 2011, 23:32
    korak napisał:Myślę, że powinno się im wszystkim pozabierać prawa jazdy. Wczoraj w drodze do pracy wlokłem się za jednym z nich z prędkością 35km/h na drodze z ograniczeniem do 50 km/h. Ja rozumiem, że może są bezrobotni i nigdzie im się nie śpieszy, ale powinni czasem pomyśleć o innych użytkownikach dróg !
    policja trochę tępi. u mnie ostatnio dawali mandaty za wolną jazde lewym pasem gdy prawy wolny. W Niemczech mozna dostać mandat za wolną jazdę po autostradzie...
    Cytuj
  • Beccue17 18 wrz 2013, 13:11
    No niestety jest coś takiego, jak niedzielni kierowcy. Muszę przyznać, że mnie też często denerwują, zwłaszcza jak jestem już dłuższy czas w trasie i spieszę się do domu.
    Cytuj
  • Agna 19 wrz 2013, 12:29
    Ja bardziej od niedzielnych boję się tych za kółkiem ciężarówek.
    Cytuj
  • anula4 17 lis 2014, 21:14
    Do niedzielnych kierowców: Tutaj http://www.twojeprawko.com.pl/student/znajdz/doskonalenie-jazdy znajduje się wyszukiwarka ośrodków doszkalających, gdzie można wykupić sobie dodatkowe godziny jazdy. Może warto się skusić, aby nie stwarzać zagrożenia dla innych?
    Cytuj
  • adamm85 27 lis 2014, 13:46
    Wszyscy kochamy niedzielnych kierowców <3 wielki uśmiech
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum