Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Własny sklep motoryzacyjny - Lucart

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Własny sklep motoryzacyjny - Lucart

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aleksander45 11 kwi 2019, 20:22
    Cześć,
    Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat otworzenia własnego sklepu motoryzacyjnego? Ostatnio trafiłem na fajną propozycję od LucArt i bardzo zaciekawili mnie tą propozycją współpracy, co sądzicie?
    Pozdrawiam!
    Cytuj
  • DamianKK 13 kwi 2019, 17:23
    Moim zdaniem to niezły pomysł jeżeli chodzi o formę biznesu, natomiast też wszystko zależy czy też Cię to interesuje bo jeżeli tak to nie ma co się długo zastanawiać (oczywiście po wcześniejszej analizie konkurencji). LucArt ma rzeczywiście w przypadku franczyzy bardzo dobrą propozycję i z tego co słyszałem też niskie ceny dzięki czemu można liczyć na spory zysk na sprzedaży produkt więc czemu nie uśmiech
    Cytuj
  • KrzysztofMil 19 kwi 2019, 21:23
    Popieram odpowiedź poprzednika, bo ogólnie jestem zwolennikiem prowadzenia własnego biznesu i bycia swoim własnym szefem. Jednak otwieranie na własną rękę wymaga dużo wiedzy oraz pracy i tutaj dobrze, że myślisz o franczyzie co będzie dla Ciebie dużym wsparciem podczas organizacji i tworzenia sklepu jak i działań marketingowych oraz dostaw.
    Cytuj
  • DarekLew 23 kwi 2019, 18:18
    W takim razie też będę musiał pomyśleć nad wyborem własnego biznesu i też raczej rozważałbym franczyzę.
    Cytuj
  • sylwia4012 15 sie 2019, 17:30
    Moim zdaniem to dobry pomysł otwarcie takiego sklepu online. A co do hostingu który będzie dla niego odpowiedni to polecam nazwa.pl bo mają tam teraz program partnerski z którego warto skorzystać. Oferują też oczywiście domeny.
    Cytuj
  • Aleksander45 22 sie 2019, 13:56
    Ogromne dzięki za wszystkie podpowiedzi! Mam nadzieję, że będzie to dobra opcja inwestycyjna i czas najwyższy się zagłębić bardziej w ten temat niż przeczekiwać i tym samym marnować swoją szansę na rozwój inwestycji.
    Cytuj
  • UlekSt 28 sie 2019, 11:40
    Dokładnie jest w czym wybierać, jednak powinna być to przemyślana decyzja i wszystko zależy co Cię dokładnie interesuje oraz jak kształtuje się najbliższa konkurencja. My z mężem jednak postawiliśmy na sklep LucArt i nie żałujemy, ponieważ takie rzeczy jak części, oleje, smary itd. zawsze schodzą. Mamy jedne z najniższych cen, więc lepiej często kupić u nas niż zamawiać w sieci i dopłacać za przesyłkę.
    Cytuj
  • DamianKK 1 wrz 2019, 23:39
    Aleksander45 napisał:Ogromne dzięki za wszystkie podpowiedzi! Mam nadzieję, że będzie to dobra opcja inwestycyjna i czas najwyższy się zagłębić bardziej w ten temat niż przeczekiwać i tym samym marnować swoją szansę na rozwój inwestycji.
    Nie ma za co i oczywiście trzymamy kciuki za to, aby wszystko się udało i w końcu biznes wypalił tak jak powinien. Jak będą jeszcze jakieś pytania to pisz z chęcią jeszcze podpowiemy jak oczywiście będziemy w stanie.
    Cytuj
  • UlekSt 17 wrz 2019, 10:40
    Czekamy więc na twoja ostateczną decyzję, czy zaczynasz współpracę franczyzową z LucArt a może jednak jeszcze trochę poczekasz. Jak tak to wtedy kolejna relacja musi być zdana jak tam się sklep rozwija!
    Cytuj
  • Aleksander45 19 wrz 2019, 9:39
    Mamy już wszystko przygotowane lokal i zaczynamy wyposażać sklep i niedługo pewnie ruszymy z promocją i wielkim otwarciem. Trzymajcie kciuki, a ja na pewno zdam Wam jeszcze z tego relację uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum