Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs barmański - kto zna jakieś sczegóły?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs barmański - kto zna jakieś sczegóły?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Samanta_M 14 mar 2013, 2:03
    Mój znajomy uczestniczył w tym kursie i opowiadał, że świetnie się bawił a jednocześnie sporo nauczył uśmiech Ja tam barmanką nie zamierzam być, ale mogę z całego serca wam polecić, bo widząc jego zadowolenie jestem przekonana, że warto przymrużenie oka Pozdrawiam!
    Cytuj
  • Katarzyna1598 16 wrz 2013, 9:09
    Ja gorąco polecam kurs barmański w Krakowskiej Szkole Restauratorów. Bardzo dużo się nauczyłam u Emila przez pięć dni.
    Cytuj
  • Nordegal 17 wrz 2013, 10:37
    Szkolenie szkoleniem ale moim zdaniem lepiej już wyrobić sobie ksiażeczke sanepidowską i dokształcić się już za barem przymrużenie oka
    Cytuj
  • Katarzyna1598 4 paź 2013, 12:00
    Niby tak, ale powiem Ci że jednak sporo można się nauczyć - łatwiej wtedy o pracę a i idąc do pracy masz już podstawy, które trzeba szlifować. Ja nie żałuję wydanej kasy uśmiech Chętnie poszłabym raz jeszcze do KSR uśmiech ale teraz już pójdę na kurs baristyczny, też mi się przyda do pracy. Pozdrawiam

    Nordegal napisał:Szkolenie szkoleniem ale moim zdaniem lepiej już wyrobić sobie ksiażeczke sanepidowską i dokształcić się już za barem przymrużenie oka
    Cytuj
  • 10 paź 2013, 14:34
    Czas trwania - bardzo zależy. I słyszałam, że są różne stopnie takich kursów, więc na najniższy można pójść z ulicy. Koleżanka była na jakimś, ale u nas nie bardzo jest miejsce, żeby pracę potem podłapać... za granicą pewnie bez problemu
    Cytuj
  • zielonakaruzela 20 gru 2013, 17:14
    Polecam kurs Goworka. Jestem zadowolona, bo to solidnie przygotowany kurs, ogarnięci ludzie, nacisk na praktykę. Co najważniejsze, już pracuję za barem! szukałam około tygodnia, tak ponad tydzień i znalazłam uśmiech oczywiście, pewnych rzeczy nie nauczysz się na kursie, a dopiero w pracy, jednak kurs to solidne podstawy, które są potrzebne uśmiech
    Cytuj
  • 30 gru 2013, 12:02
    W sumie trzeba też wspomnieć o tym, że najczęściej wychodzi się z takiego kursu po paru głębszych przymrużenie oka Trzeba po prostu stale kosztować swoje drinki i napoje, co wiąże się z bardzo upojnymi 2 tygodniami kursu przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 15 sty 2014, 20:11
    Dokładnie - koleżanka była, no i właściwie za każdym razem wychodziła 'wesoła'. Mówiła, że warto, bo łatwiej o pracę
    Cytuj
  • zielonakaruzela 26 mar 2014, 15:27
    Ja robiłam kurs barmański w Goworku. Znalazłam ogłoszenie na favore uśmiech długo się zastanawiałam, ale koniec końców zaryzykowałam i sie opłaciło, bo nie dość, że szkolenie było solidnie przeprowadzone i profesjonalne, to prowadzący tryskali humorem przez co łatwiej szła nauka przymrużenie oka polecam każdemu
    Cytuj
  • malgorzata9103 4 kwi 2014, 11:35
    Witam w Bydgoszczy jest organizowany taki kurs bo sama się na niego zapisałam rozpoczyna się niebawem zapisy trwają.
    Zajęcia teoretyczne i praktyczne( w jednym z bydgoskich barów) 60 godz ok 600 zł.
    polecam czasem papier może sie przydac nigdy nie wiadomo co bedziemy robić i w jakiej branży pracować.
    Moge podać namiary. uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum