FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs gotowania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 20:57
    bardzo bym chciala sie nauczyc gotowac, gdzie najlepiej na kurs?? ktos cos poleca?? jakas szkole?? albo kurs?? nie chodzi o cos super profesjonalnego...ale zeby tak kaleka w kuchni nie byc przymrużenie oka najlepiej tanio, a skuecznie wiadomo przymrużenie oka
    Cytuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 20:59
    i żeby najlepiej to było w jakiejś restauracji a nie takie niewiadomo co, tylko prawdziwe...słyszałam że gowork robi w restauracjach hotelowych, ktoś był na ich kursie i może się wypowiedzieć?? zależy mi na czasie w sumie, chciałabym zaczać jak najszybciej
    Cytuj
  • 30 kwi 2014, 10:37
    Najlepiej zapisać się na kurs do mamy - jest darmowy uśmiech
    Cytuj
  • haccp_24 2 maj 2014, 9:15
    Jeżeli ktoś zainteresowany jest kursem gotowania w Łodzi lub okolicach to zapraszam do kontaktu. Mogę polecić bardzo dobrego kucharza.
    Cytuj
  • 11 cze 2014, 11:29
    Chętnie skorzystałabym z takiego kursu, nawet dla samej siebie. Jednak mam trochę ograniczony czas.
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:11
    To dobry pomysł by skorzystać z takiego kursu gotowania, nawet dla samej siebie.
    Cytuj
  • admiralka 24 cze 2014, 9:20
    Gotowania najlepiej nauczyć się na własnej skórze, a właściwie na własnym języku przymrużenie oka Technika to jedno, a wyczucie to drugie - w kuchni bardziej liczy się nie to, czy pokroisz marchewkę w idealne słupki tylko to, czy będzie ona dobrze smakować. Tego nie nauczy cię nawet najlepszy kucharz.
    Cytuj
  • 2 lip 2014, 9:28
    To prawda najlepiej nauczyć się samemu metodą prób i błędów oraz eksperymentowania. Z czasem nauczymy się wielu tajników gotowania.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Następna: kurs masażu