FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs krawiecki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 22:19
    z checia bym sie wybrala na kurs krawiecki, bo teraz to takie modne, wszystkie te programy w telewizji z projektantami a ja zawsze sie tym interesowalam,szylam w dziecinstwie ubranka dla lalek przymrużenie oka ktos poleci jakis przyjemny kurs?
    Cytuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 22:22
    a i najlepiej jakby to tez byl projektowania i konstruowania przy okazji...widzialam ze gowork ma taki kurs ze jest i to i to, i na dodatek w dosyc fajnej cenie wiec pomysle chyba o tym...niech ktos sie wypowie jak cos wie przymrużenie oka
    Cytuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 22:23
    zalezy mi zwlaszcza na kims kto byl na tym kursiku wlasnie..z goworka uśmiech bo mam blisko na ten kurs...mieszkam w lublinie w centrum uśmiech a i cena zacheca...wiec fajnie byloby uslyszec jakies opinie o tym wlasnie uśmiech
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:17
    Ceną może nie koniecznie się sugeruj. Jeśli jest zbyt niska to może być podejrzane, i jakość kursu może pozostawiać wiele do życzenia.
    Cytuj
  • dagmara80 26 cze 2015, 10:50
    jeśli masz pasje i chcesz założyć swój warsztat krawiecki to jak najbardziej opłaca się iść na kursy doszkalające dla krawcowych. Potem po skończonym kursie czeka cie inwestycja w maszyny, dodatki kaletnicze.
    Cytuj
  • zataraa2 16 lip 2015, 21:43
    Wiem, że w go work organizowane są takie kursy chyba 1-3 stopnia
    Cytuj
  • paulinkaaa2 7 sty 2016, 7:02
    A czy po takim kursie dostaje się jakieś dyplomy czy certyfikaty? to chyba może się przydać prawda?
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: kurs masażu