Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Opiekun w żłobku i klubie malucha

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opiekun w żłobku i klubie malucha

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sonique321 25 mar 2013, 12:37
    7-dniowy kurs, który uprawnia do wykonywania zawodu opiekunki do dzieci? Czy to możliwe? Czy osoba po tygodniowym szkoleniu jest w stanie zdobyć wszystkie potrzebne umiejętności do pracy z dziećmi???
    Cytuj
  • Kajakarz 5 kwi 2013, 9:18
    Też się nad tym Sonique zastanawiam.
    Trochę krótko żeby potem powierzyć komuś takiemu własne dziecko. hmmm.
    Juz chyba wolałbym przedszkole - tam przynajmniej specjaliści pracują i można dyplomy szkół sprawdzic a nie 7 dniowe kursy.
    Nasze młode chodzi do przedszkola małe szkraby - i na pewno nie zamieniłbym go na opiekunkę po tygodniowym kursie.
    Cytuj
  • olanowik 16 kwi 2013, 14:11     (ostatnio zmieniony przez autora 16 kwi 2013, 14:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Znam bardzo dobry Instytut Szkoleniowy tam możesz znaleźć coś z kursów dla nauczycieli. Może Rola nauczyciela w rozwoju dziecka ? Nauczyciel nie może ograniczać swojej roli tylko do nauczania czy przekazywania wiedzy, lecz musi także rozwijać u uczniów umiejętność myślenia, kojarzenia, dokonywania emocjonalnej ewaluacji i samodzielnego podejmowania decyzji. Nauczyciel odgrywa bardzo wielką rolę w rozwoju u dzieci inteligencji emocjonalnej.W trakcie szkolenia kursanci nabywają wiedzę jak sprostać zadaniom jakie stawiane są obecnie nauczycielom . Rośnie zapotrzebowanie na nauczycieli inspiratorów i koordynatorów wspierających rozwój wychowanka w procesie dydaktycznym, dlatego też nieustannie doskonali on swój warsztat pracy i poszerza swoje kompetencje.
    Cytuj
  • zott 13 cze 2013, 8:27
    Ja jednak wole malucha zapisać do przedszkola. Polecam Przedszkole Złota Rybka .
    Cytuj
  • wiktora-kowalska 9 sie 2013, 21:07
    Ja przez rok miałam nianię ale stwierdziłam, że lepiej będzie jak mój maluch pójdzie do przedszkola, bo tam będzie miał dzieci z którymi może się bawić i zaprzyjaźnić. Posłałam więc synka do przedszkola Pszczółka Maja - moim zdaniem był to dobry wybór, bo dziecko jest teraz o wiele bardziej uradowane i rozgadane niż było, buzia się mu nie zamyka uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum