Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenia dla przedstawiciela handlowego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenia dla przedstawiciela handlowego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 11 wrz 2012, 10:40
    Witam. Mój mąż od około miesiąca pracuje jako przedstawiciel handlowy. Jest nam bardzo potrzebna ta praca, gdyż z pieniędzmi krucho. Problem w tym, że z dnia na dzień ma on coraz gorszy humor, nie idzie mu za dobrze po prostu. Rzecz w tym, że jest człowiekiem otwartym, lubiącym gadać i nie mam pojęcia dlaczego ta praca mu nie leży. Moim zdaniem się idealnie do niej nadaje. Tak sobie pomyślałam o tym by przeszedł jakieś szkolenie dla przedstawicieli handlowych. Jest coś takiego? Czy to może mu pomóc? Poradźcie co mogę dla niego zrobić.
    Cytuj
  • toster 11 wrz 2012, 15:13
    firma organizuje coś takiego, jeśli tego nie miałaś to firma beznadziejna. Co do otwartości itd nie zawsze tak jest, możesz mieć problmy osobiste i już to w pracy będzie wypływać. Przedstawiciel to ciężka praca, bez konkretnych porad i szkoleń nic nie zrobisz
    Cytuj
  • mirka03 12 wrz 2012, 13:01
    Są kursy tego typu. To są kursy dla przedstawicieli handlowych, biznesmenów. Pomagają radzić sobie w pracy. Trwają tylko 4 tygodnie i nie są drogie, więc może się na nie zapisać każdy bez ograniczeń1 Ja serdecznie polecam, ponieważ sama taki robiłam . Na prawdę można się na nim nauczyć uczyć sobie z problemami w pracy uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 12 wrz 2012, 15:11
    Dziękuję mirka03 uśmiech Jest jakaś nadzieja dla męża, ale mam nadzieje, że mu to faktycznie pomoże. W pracy mu nic nie organizują, musi sam zadbać o własne szkolenie. Zatem chyba mu zamówię ten kurs. Mam nadzieję, że nie będę żałować
    Cytuj
  • toster 12 wrz 2012, 17:25
    każda wiedza jest przydatna, zwłaszcza jeżeli jest ona prowadzona przez wykwalifikowane osoby. 4 tygodnie będą w sam raz, biorąc pod uwage teorie i praktyke. Także na pewno nie pożałuje
    Cytuj
  • andragogikastosowana 9 paź 2012, 15:43
    Polecam szkolenia specjalizujące na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, które są realizowane w Częstochowie, do 15 października 2012 promocja -80% od ceny standardowej.
    Skrócony opis szkolenia Kurs ten pozwala na zdobycie kompetencji w zakresie efektywnego prowadzenia procesów sprzedażowych na rynku B2C i B2B (z uwzględnieniem specyfiki detal - hurt) Opis terminu szkolenia Szkolenie 32 h / 4 dniowe, 16,17,23,24 października Adresaci szkolenia Kurs dedykowany jest zarówno osobom poszukującym pracy, jak i pracownikom pragnącym doskonalić własne kompetencje i wzmocnić swoją wartość na rynku pracy. Forma przyjmowania zgłoszeń Zgłaszać się można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Cel szkolenia Przygotowanie ludzi do realizowania planów sprzedażowych i budowania profesjonalnych relacji biznesowych. Program szkolenia # Pozyskiwanie klientów na rynku B2B i B2C oraz detal i hurt
    # Realizacja planów sprzedażowych i budowanie relacji biznesowych
    # Efektywna wizyta/ rozmowa handlowa
    # Prezentacja ofert handlowych / rozwiązań biznesowych
    # Techniki sprzedaży i negocjacje
    # Wdrażanie akcji promocyjnych i praca z materiałami POS
    # Organizacja pracy i radzenie sobie ze stresem
    # Zarządzanie procesem sprzedaży i rozwiązywanie problemów Opis metodyki szkolenia Szkolenie prowadzone w formie warsztatowej za pomocą nowoczesnych metod uczenia, takich jak:
    Ćwiczenia w grupach i indywidualne
    Case study - studium przypadków
    Dyskusja – wymiana doświadczeń, poglądów i opinii
    Burza mózgów - twórcze rozwiązywanie problemów
    Mapy myśli – kreatywne obrazy edukacyjne
    Odgrywanie ról, symulacje
    Videotechnika
    Analiza fragmentu filmu
    Akwarium
    Wykład interaktywny z prezentacją multimedialną
    Kwestionariusze i testy do samopoznania
    Ćwiczenia integracyjne i dodające energii Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia Uczestnik uzyskuje szereg umiejętności w zakresie zarządzania procesem sprzedaży w oparciu o specyfikę pracy reprezentanta firmy na zewnątrz. Dodatkowo te kompetencje zostają potwierdzone Certyfikatem Kompetencji. Zakres usług wchodzących w szkolenie Na obecny czas szkolenia warsztatowe realizujemy w Częstochowie, w naszej sali warsztatowej, co pozwala nam na obniżenie minimalnych kosztów szkolenia.

    Prowadzimy warsztaty rozwoju osobistego (”Podróż do efektywności osobistej”).
    Współpracujemy w zakresie projektów zamkniętych z przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi, placówkami medycznymi, instytucjami NGO, przyczyniając się do rozwoju gospodarki polskiej. Warunki ukończenia szkolenia


    hanka100 napisał:Witam. Mój mąż od około miesiąca pracuje jako przedstawiciel handlowy. Jest nam bardzo potrzebna ta praca, gdyż z pieniędzmi krucho. Problem w tym, że z dnia na dzień ma on coraz gorszy humor, nie idzie mu za dobrze po prostu. Rzecz w tym, że jest człowiekiem otwartym, lubiącym gadać i nie mam pojęcia dlaczego ta praca mu nie leży. Moim zdaniem się idealnie do niej nadaje. Tak sobie pomyślałam o tym by przeszedł jakieś szkolenie dla przedstawicieli handlowych. Jest coś takiego? Czy to może mu pomóc? Poradźcie co mogę dla niego zrobić.
    Cytuj
  • bumpster 10 paź 2012, 7:24
    Musi nauczyć się konwersacji z klientem. To bardzo ważne w tej pracy. Może nie idzie mu w tym bo dopiero zaczyna. Spytaj męża czy firma nie organizuje takich szkoleń.
    Cytuj
  • zylek 24 paź 2012, 7:33
    Podstawa w pracy to szkolenia, ale konkretne, profesjonalne. Gdybym nie spędziła kilku tygodni na szkoleniach w New Nails, nie miałabym szans na pracę jaką znalazłam. W mojej branży liczy się przede wszystkim konkret, solidna wiedza, a jakaś teoria zdobywana na studiach, naprawdę nie ma tutaj jakiegokolwiek znaczenia.
    Cytuj
  • pajper255 24 paź 2012, 13:38     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 12:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Takie szkolenia przydadzą się Twojemu mężowi. Poprawi jego kwalifikacje oraz pomoże w pracy uśmiech
    Cytuj
  • Gmarcin 8 lis 2012, 14:24
    Na academy of business zapewne znajdziesz szkolenia biznesowe, które ci odpowiadają. Pozdrawiam.
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum