Exogen Wypożyczanie. Wysyłkowo w całej Polsce. Kraków, Szczecin, W - wa

Exogen Wypożyczanie. Wysyłkowo w całej Polsce. Kraków, Szczecin, W - wa nr 13715

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego lub odbiór osobisty
Sprzedawca
ARTROMOT ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
MEDICARTRO REHABILITACJA I WYPOŻYCZALNIA
Wyślij e-mail
www.medicartro.com.pl
31-939 KRAKÓW

Pokaż na mapie
Wyznacz trasę
OPIS PRODUKTU

 Wypożyczanie urządzenia Exogen.

 

Urządzenie Exogen przyspiesza zrost wolno gojących się kości.  Zastosowano w nim bezpieczne i skuteczne pulsacyjne fale ultradźwiękowe o niskim natężeniu  emitowane przez głowicę. Exogen przyspiesza gojenie się świeżych złamań aż o 38% , jest skuteczny w walce ze złamaniami trudno gojącymi się i opóźnionymi. Posiada łatwą intuicyjną obsługę i instrukcję użytkowania w języku polskim. Jest dopuszczony do leczenia na podstawie polskich certyfikatów i  FDA U.S. Food end Drug Administration. Proponujemy terapię w domu Pacjenta bez konieczności ryzykownych i częstych dojazdów. Urządzenia wysyłamy i odbieramy poprzez pocztę kurierską. Cena jednego zabiegu 20-sto minutowego wynosi od 30 zł do 27zł w zależności od długości wypożyczenia.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową.

 

Opis wypożyczenia poniżej:

Krok 1. Proszę o kontakt telefoniczny lub przez stronę internetową lub przez zakładkę kontakt . Jest ona umieszczona na stronie głównej po lewej  na samym dole.

 

W zakładce kontakt proszę wpisać:

w pierwszym wierszu: Imię i Nazwisko,

w drugim wierszu adres E mail,

w treści proszę o podanie powodu kontaktu z wypożyczalnią. Jeśli Państwo są zainteresowani wypożyczeniem lub kupnem urządzenia Exogen proszę to wpisać i podać numer telefonu.

Krok 2. Wypożyczalnia wyśle stosowną odpowiedz a jeśli Państwo chcą wypożyczyć Exogen prześlemy umowę wypożyczenia do wglądu bez danych Pacjenta.

Krok 3. Prosimy o akceptację treści umowy mailowo lub telefonicznie.

Krok 4. Po przesłaniu akceptacji poprosimy o wysłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego. Jeśli jest to skan prosimy o napisanie na skanie ręcznie” przesłanie w celu wypożyczenia Exogenu”. Taka procedura ma na celu ochronę danych osobowych i daje pewność iż skan nie zostanie użyty w innym celu niż wypożyczenie Exogenu.

Krok 5. Dane ze skanu lub zdjęcia wpisujemy do umowy i w tej uzupełnionej formie przesyłamy zwrotnie do pacjenta w celu sprawdzenia danych i ponownej akceptacji.

Krok 6. Wysyłamy urządzenie poprzez kuriera. Przy odbiorze urządzenia od kuriera jeden egzemplarz umowy znajduje się w urządzeniu. Jest on dla Państwa. Drugi posiada kurier i poprosi Państwa o jej podpisanie. Umowa, która posiada kurier podpisana Przez Państwa wraca do wypożyczali. Kurier nie pobiera żadnych opłat.

Krok 7. Korzystacie z urządzenia. Po zakończeniu okresu wypożyczenia w odpowiednim umówionym dniu wypożyczalnia przysyła kuriera w celu odbioru. Po podjęcieu przesyłki kurier pozostawia Państwu kopię listu przewozowego zwrotnego do wypożyczalni w celu udokumentowania oddania przesyłki do wypożyczalni.

Krok 8. Otrzymujecie Państwo fakturę pocztą lub mailowo.

 

 

SŁOWA KLUCZOWE
exogen, opóżniony, zrost, kości, złamanie, przyspieszanie, zrostu, , szybsze, gojenie, złamania, rehabilitacja, ortopedia, brak zrostu kości
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Exogen Wypożyczanie. Wysyłkowo w całej Polsce. Kraków, Szczecin, W - wa (galeria) - wyświetleń 1007Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 8)