favore.pl
Budowa domu

Budowa domu nr 488882

Lokalizacja: Rudka, Rzeszów, Kraków (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Łukasz Nakonieczny
Łuna-Bud Usługi Remontowo - Budowlane Łukasz Nakonieczny
Wyślij e-mail
Rudka 140
37-530 Rudka

tel: 725122882725122882
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Budowa domu jednorodzinnego to specjalność Łuna-Bud! Zlecenia realizujemy na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Zapewniamy dotrzymywanie terminów i wysoką jakość. Prace prowadzimy do stanu surowego zamkniętego albo pod klucz!

W ramach usług budowlanych murujemy ściany nośne budynków oraz ścianki działowe. We wnętrzach kładziemy ponadto instalacje wodno-kanalizacyjne i zajmujemy się białym montażem. Podłączamy do sieci wodno-kanalizacyjnej umywalki, wanny, prysznice i toalety. Wyrównujemy też ściany i sufity gładziami oraz malujemy powierzchnie na biało i kolorowymi farbami. Podłogi wykańczamy panelami różnych klas i z różnych materiałów, a w kuchniach i łazienkach kładziemy też płytki. Korzystamy z podłogowych i ściennych kafelków różnej wielkości. Układamy gres, terakotę i glazurę. Ponadto w innych pomieszczeniach wykonujemy okładziny ścienne z cegieł i kamieni. Przykładem są obudowy kominków. Ofertę prac wewnątrz domów uzupełniają suche zabudowy, czyli ścianki działowe i podwieszane sufity z płyt karton-gips.

Dodatkowo wykonujemy prace brukarskie wokół budynków i wykańczamy elewacje kamieniami. Więcej informacji udzielamy przez formularz kontaktowy ze strony internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Budowa domu - galeria
Budowa domu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: GALMEDIC - centrum medyczne Częstochowa   Następna usługa: Malowanie