Favore.plBaza wiedzy

"Ziele?" w artykułach z kategorii Budowa, dom, ogród (strona 2)

KATEGORIE
PROMOWANE USŁUGI
NAJNOWSZE ZLECENIA



Dodaj zlecenie
  • Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - 2 - 3 Września Stadion Wrocław

    Autor: Favore   |   29 sie 2017, 10:35   |   Dział: Artykuły
    Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - 2-3 Września Stadion WrocławPrzed nami jeszcze wakacie i czas urlopów, a my już planujemy kolejną edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Najbliższe Targi odbędą się w pierwszy weekend po wakacjach, czyli 2 i 3 września. Zapraszamy na STADION WROCŁAW. Wstęp bezpłatny. Liczymy, że kolejna edycja będzie jeszcze większa od tych poprzednich. Szykujemy sporo niespodzianek. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Na Stadionie czekać będą z atrakcyjnymi ofertami dolnośląscy deweloperzy oraz banki i pośrednicy finansowi. Bogata oferta wystawców to nie wszystko mocno akcentujemy wydarzenia towarzyszące znajdą Państwo szereg ciekawych wykładów, spotkań, szkoleń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego mieszkania, domu czy działki a także remontu i urządzenia zakupionej już nieruchomości. Czekać będą również liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Targów w pierwszy wrześniowy weekend specjalnie dla najmłodszych przygotujemy plac zabaw i zapewnimy profesjonalną opiekę dla maluchów.
  • Lepiej wybudować dom czy kupić mieszkanie?

    Autor: anpodsiadlo35   |   1 cze 2017, 11:43   |   Dział: Artykuły
    Lepiej wybudować dom czy kupić mieszkanie?Niekiedy bardziej opłaca się kupić dom pod miastem niż mieszkanie na jego obrzeżach. Za cenę mieszkania można mieć dwa razy większy metraż domu i ogród.
  • Trendy w łazience na rok 2017

    Autor: paullaja   |   9 lis 2016, 13:30   |   Dział: Artykuły
    Trendy w łazience na rok 2017Łazienka, podobnie jak kuchnia, zaczyna odgrywać zupełnie inną rolę w domu. Z praktycznego pomieszczenia staje się miejscem, od którego wymaga się przytulności, ale i odrobiny elegancji. Szczególnie potwierdzają to trendy dotyczące aranżacji wnętrz łazienki na rok 2017.
  • Jak sprawić, aby mieszkanie stało się przytulniejsze

    Autor: magdalenaokowska   |   29 wrz 2015, 12:59   |   Dział: Artykuły
    Jak sprawić, aby mieszkanie stało się przytulniejszeDobre samopoczucie we własnym domu jest bardzo ważne. Przyjemne wnętrze może znacznie wpłynąć na podniesienie samopoczucia i przyjemniejsze chwile spędzone w mieszkaniu.
  • Jak pomalować mały pokój?

    Autor: Kasiamer   |   3 lip 2015, 9:21   |   Dział: Artykuły
    Jaki jest najprostszy sposób na optyczne powiększenie małego pokoju? Białe ściany? Okazuje się jednak, że nie. Niewielka ilość mebli również nie ma nic wspólnego z poczuciem większej przestrzeni. Jak zatem sprawić, że nasz malutki pokoik na pewno będzie wydawał się większy?
  • Salon w stylu angielskim

    Autor: Aya   |   9 cze 2015, 10:07   |   Dział: Artykuły
    Salon w stylu angielskimJeśli cenisz sobie elegancję i wykwintność, tradycję, zapach kwiatów, a także lubisz dużą ilość dekoracji to styl angielski na pewno przypadnie ci do gustu. Może masz ochotę przenieść trochę klasyki i romantyzmu do swojego salonu? Jeśli tak, to definitywnie powinieneś stawić na styl typowo angielski.
  • Kuchnia w stylu prowansalskim

    Autor: Aya   |   2 cze 2015, 13:52   |   Dział: Artykuły
    Kuchnia w stylu prowansalskimStyl prowansalski kojarzy się nam przede wszystkim z malowniczymi pejzażami francuskiej wsi. Z sielskim klimatem, polami lawendowymi oraz zapachem ziół i przypraw. Motyw ten, najczęściej, znajduje swoje zastosowanie w koncepcjach kuchennych. Co powiesz na odrobinę południowo-wschodniej Francji w swojej kuchni?
  • Mieszkanie w stylu skandynawskim

    Autor: Aya   |   26 maj 2015, 9:59   |   Dział: Artykuły
    Mieszkanie w stylu skandynawskimStyl skandynawski jest ciągle w modzie. Wielu amatorów dekoracji wnętrz wciąż docenia nordycką prostotę i klasę. Jeśli przestronne, rozświetlone wnętrza oraz osobliwe dodatki są czymś, co chciałbyś widzieć w swoim mieszkaniu i zgadzasz się z przekonaniem, że im mniej tym więcej, to styl skandynawski jest dla ciebie.
  • Czy warto zamawiać profesjonalny projekt ogrodu?

    Autor: adspectrum   |   13 kwi 2015, 21:21   |   Dział: Artykuły
    Wiele osób mających domy jednorodzinne lub ogródki działkowe próbuje aranżować swój ogród bez posiadania żadnego projektu. Efekty takich działań często bywają nie najlepsze, dlatego też warto rozważyć kupno profesjonalnego projektu ogrodu.
  • Urządź swój salon

    Autor: mareckki   |   10 kwi 2015, 16:17   |   Dział: Artykuły
    Urządź swój salonPrzedstawiamy kilka pomysłów na kolory w jakich możesz urządzić swój salon. Salon w kolorze zielonego jabłka Ściany malujemy w kolorze zielonego jabłka z żółtymi akcentami mandarynki i cytryny. Możemy dodać figlarny kontrast do naturalnego koloru np. kolorem kominka lub drewnianymi podłogami.