-

Obecnie zgodnie z powiedzeniem, że jeśli nie ma Cię w Internecie, to znak, że nie istniejesz wiele firm przenosi swoje kampanie reklamowe właśnie do tego medium. Zasięg i siła Internetu zwiększają się z dnia na dzień. Prowadząc więc działalność gospodarczą, warto pomyśleć o reklamie w Internecie, ponieważ dzięki temu dotrze ona z pewnością do bardzo dużego grona odbiorców.
-

Do czego służy Access i jaki kurs z nim związany wybrać ? Zacznijmy od początku...
-
Według informacji NFZ najstarszy zarejestrowany użytkownik Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP) ma 106 lat, natomiast najmłodsza osoba z założonym kontem w ZIP to kilkunastodniowy noworodek. Z ZIP najliczniej korzystają mieszkańcy Śląska (ponad 142 tys. użytkowników), Mazowsza (108 tys.) i Wielkopolski (94 tys.).
-
Dynamiczny rozwój technologii informatycznych determinuje przedsiębiorców do nieustannej modernizacji stosowanych rozwiązań informatycznych. Dla firm, które chcą mieć stały dostęp do nowych technologii i wykwalifikowanych specjalistów najlepszym rozwiązaniem jest outsourcing IT.
-
Lepszy kontakt z pacjentami może stać się sposobem na wyróżnienie się z pośród konkurencji oraz może być metodą na zwiększenie przychodu poprzez zyskanie nowych klientów. Wybierając system dla swojej działalności warto zwrócić uwagę czy oprócz standardowej funkcjonalności tworzenia i przechowywania dokumentacji medycznej oferuje on także dodatkowe elementy, które pomogą placówce w jej rozwoju.
-
Twoje przedsiębiorstwo otrzymało dofinansowanie w ramach działania 8.2 POIG? Jesteś pewien, że dobrze wybrałeś dostawcę platformy B2B i systemu ERP? Jeśli decyzja o wyborze dostawcy ostatecznie nie zapadła, koniecznie przeczytaj ten artykuł!
-
Od 1 sierpnia 2016 roku w Polsce ma wejść w życie obowiązek korzystania wyłącznie z elektronicznej recepty. Pacjenci będą mogli tworzyć internetowe konta i częściowo realizować recepty.
-
Służbę zdrowia czeka wiele zmian. Do końca sierpnia mają zostać dostarczone cztery e-dokumenty medyczne: e-recepta, e-zwolnienie, e-skierowanie i e-zlecenie. Pacjenci będą mieli możliwość zapisywania się na wizyty przez Internet oraz dzięki rozwojowi Platformy P1, będą mogli monitorować status na liście osób oczekujących w kolejce do lekarza lub na badanie. Poradnie będą miały możliwość przypominania o terminie wizyty drogą elektroniczną. Możliwe będzie konsultowanie diagnoz poprzez przesyłanie danych bez osobistej wizyty w gabinecie innego specjalisty, a pacjenci będą mieli wgląd w historię świadczeń, które zostały im udzielone.
-
Nowelizacja ustawy o VAT wprowadza największe zmiany, od momentu, w którym podatek ten zaczął obowiązywać. Jak dobrze przygotować biuro rachunkowe do pracy według nowych przepisów?
-
Prowadzenie biura rachunkowego wymaga dostępu do nowoczesnych narzędzi informatycznych, umożliwiających sprawną obsługę czynności księgowych i kadrowo-płacowych, gwarantujących stałą zgodność z przepisami. Nieprzemyślany wybór systemu, a w konsekwencji błędy popełnione w obsłudze klienta, mogą zaszkodzić reputacji biura i pociągnąć za sobą konsekwencje prawne. Jak tego uniknąć? Jak mądrze wybrać program do obsługi biura? Na co zwrócić szczególną uwagę?