Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Domowe ogrodzenie od Kowala

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domowe ogrodzenie od Kowala

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Domator30 17 gru 2010, 10:50
    Czy orientuje się ktoś ile kosztuje - tu właśnie nie wiem czy to dobra miara - metr ogrodzenia zrobionego przez Kowala.
    Chodzi oto, aby postawić fajne ogrodzenie wokół domu i nie mam na myśli jakiś sztachetek wbitych w ziemię. Takie ogrodzenia czy bramy wykonują Kowale tylko ja nie znam żadnego i nie wiem ile coś takiego może kosztować.
    Cytuj
  • Mieciozawodowiec 17 gru 2010, 12:41
    Oj człowieku, to jest strasznie drogie. Brama robiona przez kowala zajmuje sporo czasu i nawet nie chcę myśleć ile to kosztuje.
    Jedno jednak będziesz miał. Unikalną i niepowtarzalną bramę i o grodzenie.

    Cytuj
  • Bob_Budowlaniec 17 gru 2010, 13:45
    Patrz choćby na tą stronę http://www.kowalstwo.poznan.pl/galeria/?kat=5

    Przepiękne te bramy są.


    Poszukaj też na Favore.pl w dziale http://www.favore.pl/cat181715_kowalskie.html
    Takie ceny negocjuje się indywidualnie i zależy od zachcianek.
    Cytuj
  • NiJaki 17 gru 2010, 14:29
    A co będzie jaka taka brama się popsuje, a ma unikalne elementy. To jak pchanie się w monopol. Za naprawy Kowal zażąda równie bajecznych kwot co za zrobienie ogrodzenia.
    Cytuj
  • agent007 28 gru 2010, 15:53
    No ale nikt cię przecież nie zmusza do zamawiania ogrodzenia u kowala. Jak nie chcesz dużo płacić za naprawy, to wybierz ogrodzenie betonowe z gotowych elementów.
    Cytuj
  • rbogumil_wp_pl 20 lis 2013, 16:04
    kolego zamów sobie ogrodzenie z metaloplastyki od rzemieślnika będzie szybciej i taniej przymrużenie oka
    Cytuj
  • tomasz_ 26 sty 2014, 20:03
    Polecam betonowe ogrodzenie, plus parę elementów na "zapas". Mam, ktoś przywalił samochodem i pękły dwa elementy. Miałem problem z dobraniem. Do tego takie ogrodzenie warto zaimpregnować czymś.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum
Następna: Regeneracja opon