Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Jak skrócić spodnie ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak skrócić spodnie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • cylkinka 9 wrz 2010, 16:22
    Witam wszystkich. Kilkukrotnie oddawałam spodnie dżinsowe do skrócenia. Wiele zakładów krawieckich oferuje usługę skrócenia spodni z zachowaniem oryginalnego podłożenia, bez pozostawienia jakichkolwiek znaków szycia. Czy ktoś z forumowiczów mógłby się podzielić wiedzą na ten temat? Jak dokonać takiej operacji?
    Cytuj
  • daga90 9 wrz 2010, 19:23
    Nie wiem jak to zrobić, ale z chęcią się dowiem wielki uśmiech
    Cytuj
  • evinka 9 wrz 2010, 21:45
    Witam. Pomogę z wielką chęcią. Pierwszym etapem jest zaznaczenie długości spodni jaka ma być skrócona. Wartość jaką otrzymamy dzielimy na pół i odmierzamy od podłożenia. Po podwinięciu spodni przeszywamy jak najbliżej podłożenia. Następnie zakładkę, która powstała zaprasowujemy do góry. Nadmiar zakładki możemy obciąć.
    Cytuj
  • daga90 9 wrz 2010, 23:45
    Trochę to skomplikowane skrzywienie
    Cytuj
  • agent007 20 wrz 2010, 16:19
    Trzeba by to przećwiczyć, tylko spodni szkoda przymrużenie oka
    Cytuj
  • okeanna 20 wrz 2010, 17:04
    NIe łatwiej wybrać się do profesjonalnego krawca, przymierzyć spodnie na miejscu, niech zaznaczy jak długość nas interesuje i wykona... Taka usługa kosztuje koło 20 zł, więc może lepiej zostawić to profesjonalistom przymrużenie oka
    Cytuj
  • zsp 28 wrz 2010, 10:32
    Ja takie rzeczy robię w "Pogotowiu krawieckim", którego usługi bardzo sobie chwalę. Takie skrócenie kosztuje rzeczywiście jedynie 20 złotych a mam gwarancję, że zostanie wykonane dobrze.
    Cytuj
  • agent007 14 paź 2010, 14:35
    Krawiec też czasem potrafi sknocić sprawę niestety...
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum