Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Birma - czy warto odwiedzić?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Birma - czy warto odwiedzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 16 lut 2018, 14:35
    W sieci jest bardzo mało informacji na ten temat, więc może Wy coś podpowiecie.
    Czy warto odwiedzić Birmę? Czy jest tam bezpiecznie?
    Czy kraj ten wymaga wcześniejszych szczepień?
    Ktoś z Was zwiedzał to miejsce? Jakie są Wasze odczucia?
    Cytuj
  • Glinka 19 lut 2018, 17:11
    Borma dopiero wstaje z kolan. Tam turystyka jest dopiero budowana, ale już można normalnie jechać tam z Polski z biurem podróży.
    Logostour znasz? Oni organizują egoztyczne kierunki i jednym z nich właśnie Birma.
    Logos ma dwutygodniowe wycieczki, ale możesz zrobić za jednym razem również Tajlandię i Kambodżę - to łączone wycieczki.
    Na spokojnie jednak Birma ma tyle atrakcji, że możecie wybrać wycieczkę tylko tam.
    Zobaczcie sobie fotki. Wrażenie robią wodne klasztory na palach. W Birmie mają największy działający dzwon na świecie.
    Na dokładkę niesamowite świątynie, ale to trzeba zobaczyć na żywo.
    Cytuj
  • zylek 20 lut 2018, 14:21
    O Birmie już poczytałem w kilku źródłach, oglądałem zdjęcia - kierunek wygląda naprawdę ciekawie.
    A ten Logos - masz ich sprawdzonych? Robiliście jakąś konkretną wycieczkę z nimi?
    Jak przewodnicy, transfery, organizacja?
    Cytuj
  • Glinka 21 lut 2018, 17:07
    Tak, robiliśmy z nimi Chiny, tzn. jedną część kraju i Kenię z Tanzanią. Podczas tej drugiej wycieczki 2 dni spędziliśmy jeszcze na Zanzibarze. Organizacja moim zdaniem była po prostu idealna. Wszystko super rozłożone pod względem czasowym, nie mieliśmy żadnych problemów. Intensywność dobrana tak, że dawaliśmy radę, a skład wycieczki był naprawdę mocno zróżnicowany wiekowo.
    Cytuj
  • zylek 22 lut 2018, 14:13
    Dzięki - rozmawialiśmy z kilkoma osobami na FB, tj. z ludźmi, którzy byli z nimi na wycieczkach - jesteśmy pozytywnie nakręceni. Rozmawiamy też Logostour, w sensie - prowadzimy korespondencję, znaleźliśmy też fajny blog o tym kraju.
    I w sumie jesteśmy na tak, kasa jest - na 99 proc. pojedziemy na tę wycieczkę.
    Zanosi się na przygodę życia. Nawet zaczęliśmy analizować przez chwilę inne kierunki, ale nie - niech to będzie w końcu coś zaskakującego.
    Cytuj
  • Glinka 25 lut 2018, 15:08
    Super, cieszę się, że pomogłam. Tylko dokładnie przeanalizujcie sobie, czy na pewno chcecie samą Birmę, a nie np. połączenie Birmy z Tajlandią. Porozmawiajcie na ten temat z Logostour. Powinny wam opowiedzieć, jak te wycieczki wyglądają od środka.
    Cytuj
  • Karina33 20 mar 2018, 12:05
    Warto sobie pooglądać filmy na kanałach rożnych podróżników. Z doświadczenia wiem, że tutaj jest więcej praktycznych porad niż na stronach biur podróży, bo wielu z nich często zwiedza na własną rękę, trafiając na atrakcje do których nie dociera przeciętny turysta.
    Cytuj
  • ola_by_ola 28 paź 2018, 14:21
    Dawna stolica Birmy – Rangun jest podobno boska! Osobiście bym Ci poleciła, żeby wycieczkę do Birmy połączyć ze zwiedzaniem Laosu. Co prawda ciężko samemu to zaplanować ale możesz wybrać wycieczkę zorganizowaną. Znajomi lecieli z biurem CT Poland, a akurat na 12 dni oferują wyjazd w styczniu 2019 r. Zerknij sobie na ich stronkę, a masz tam wszystko dokładnie rozpisane.
    Cytuj
  • Alicja1980 4 mar 2019, 14:02
    Jeśli ktoś lubi egzotyczne podróże to myślę, że warto odwiedzić ten kraj.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Fajerwerki
Następna: ferie 2019