Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co kolekcjonujecie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kolekcjonujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 14 paź 2013, 15:07
    Zaznaczam, że mam na myśli przemyślane kolekcjonowanie, a nie przypadkowe zbieractwo uśmiech
    Jak byłam mała, to gromadziłam figurki zwierząt i tak po części mi zostało, bo teraz mam fazę na elfy.
    Macie czas w ogóle na takie zajęcia?
    Cytuj
  • charlotte1991 15 paź 2013, 18:23     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2013, 17:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja dużo podróżuję i lubię przywozić pocztówki z różnych miejsc. Mam ich ok 5000uśmiech Miesiąc temu zarezerwowałam sobie hotel w Londynie i przywiozłam kilka nowych pocztówek. Kiedyś zbierałam znaczki ale oddałam je córce siostry która chciała zacząć kolekcjonować
    Cytuj
  • Swojezdanie 21 paź 2013, 14:30
    Ja kiedyś kolekcjonowałam pocztówki, przejęłam kolekcje dziadka i taty, było tam dużo starych pocztówek z klimatem ;-) Ale zrezygnowałam z tego hobby i teraz już nie jestem kolekcjonerką, wolę pielęgnować inne zainteresowania uśmiech
    Cytuj
  • JohnRambo 22 paź 2013, 11:44
    A ja mam trochę inną kolekcję nie tak często spotykaną. A mianowicie mam sporą kolekcję książek o tematyce górskiej i obecnie liczy 53 pozycje.
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 11:47
    Ja kolekcjonuję książki. W sumie to dopiero zaczynam.
    Cytuj
  • 12 lip 2017, 15:01
    Płyty CD z muzyką i kasety magnetofonowe! uśmiech
    Cytuj
  • giliniana 3 paź 2017, 13:22
    Ja jak byłam dzieckiem kolekcjonowałam porcelanowe figurki, cały pokój w nich był. Jak się w końcu wyprowadzałam, wyszły trzy ogromne pudła. W sumie dalej chyba gdzieś leżą. Nie wiem co z tym zrobić teraz... Ale zapał do zbieractwa mi nie zniknął wielki uśmiech aktualnie zbieram ciekawe filiżanki, głównie z jakiś dalszych wypraw ale zdarza mi się kupić jakiś ciekawy model na allegro. No i z nich przynajmniej korzystam od czasu do czasu przymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Noclegi w Sopocie