Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ćwiczenia ogóle w domu - atlas wystarczy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ćwiczenia ogóle w domu - atlas wystarczy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 28 maj 2013, 13:44
    Ja znowu o sporcie uśmiech
    Chciałem doradzić się was co myślicie na temat atlasu. Czy taki w domu wystarczy żeby przećwiczyć większość partii mięśni?
    Upatrzyłem sobie taki atlas - co o nim myślicie?
    Cytuj
  • kara_kan 27 lis 2013, 16:51
    Jeśli mieszkasz w blokach to musisz sie liczyc z sasiadami. Taki atlas troche halasuje, a wierz mi, sąsiedzi nie bedą zadowoleni. Lepiej kup sobie rowerek, albo orbitrek. Te halasuja mniej, sam kupiłem sobie orbitrek ze [url=http://]sportbody[/url]. Są różne sprzęty, wybrałem z hopsporta bo nie zarabiam duzo, a byl w promocji.Cwicze od września i jakoś sąsiedzi nie narzekają.
    Cytuj
  • kifonda 7 maj 2015, 12:43
    Ja wolę trochę mniejsze rzeczy http://zipnews.pl/2015050215789-najlepsze-sprzety-do-cwiczen-w-domu Niedawno kupiłam sobie bieżnię, wygospodarowałam sobie miejsce na nią i jestem bardzo szczęśliwa. Wreszcie mam porządny sprzęt w chałupie język
    Cytuj
  • lorien27 15 lip 2015, 18:09
    Do ćwiczeń w domu to najlepsza jest wytrwałość uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 10 sty 2016, 23:44
    Mieszkam w bloku, ale swój atlas do ćwiczeń trzymam w piwnicy. Sąsiadom to nie przeszkadza, a ja mam też swoje miejsce
    Cytuj
  • Leon99 22 wrz 2016, 20:22
    Jesli chodzi o przyrzady do cwiczen - to moze regenerowany sprzet firmy Reff? Firma ta to lider, jesli chodzi o wyposazenia silowni, a ich regenerowane produkty - sa cenowo bardzo atrakcyjne, a jesli chodzi o jakosc - rownie dobre, jak i nie lepsze, niz sprzety innych marek.
    Cytuj
  • Filipek11 26 wrz 2016, 20:21
    ja jednak jestem za treningiem w klubie, na siłownie, pod okiem trenerów i z większych wyborem sprzętu, ćwiczyłem trochę w domu i później przeniosłem się do Saturn Fitness na siłkę, w Warszawie na Bielanach, i zobaczyłem, że w domu straciłem dużo czasu, bo na siłce jednak efekty były lepsze po takim samym czasie
    Cytuj
  • artek91 14 paź 2016, 11:55
    Atlas wystarczy, ale warto ćwiczyć również na innych sprzętach, żeby urozmaicić trening.
    Cytuj
  • PaulinaK85 10 lut 2017, 0:15
    A co sądzicie o stepperze? Zastanawiam się nad zakupem i ciekawią mnie opinie.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Wakcje 2013