Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Tanie hostele w Poznaniu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie hostele w Poznaniu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta30S 28 paź 2012, 10:20
    Macie jakieś sprawdzone, tanie hostele itp miejsca noclegowe w Poznaniu, w których sami spaliście i możecie polecić?
    Żeby było niedrogo, ale się dobrze spało i gdzies blisko centrum miasta?
    Może jakaś wspólna lista?
    Cytuj
  • apows 30 paź 2012, 10:16     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2013, 10:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Aby znaleść miejsce hostele w Poznaniu zazwyczaj wyszukuje na tej stronie.
    Osobiście polecam Pit Stop Hostel w cenie juz od 45 zl
    Cytuj
  • alexandra_x 1 sie 2013, 13:45
    Arte Hostel przy samym rynku. Tanio i jak na takie ceny elegancko w środku uśmiech
    Cytuj
  • Moloo 29 paź 2013, 21:35
    Gdy ja wybieram się w podróż noclegów zawsze szukam hotele w Poznaniu tez tam znajdziesz. Sama nocowałam w jednym znalezionym w tej wyszukiwarce. Udało mi się nawet trafić na promocję i zapłaciłam o połowę mniej
    Cytuj
  • szarlottka 20 lis 2013, 7:44
    Niedawno byłam w hotelu Novotel przy placu Andersa i bardzo mi się podobało. Znajduje się w samym centrum a mimo to ceny są przystępne. Obok jest Stary Browar więc można udać się na zakupowe szaleństwouśmiech Niedawno otwarto nową galerię na dworcu głównym i tam też warto się udać a z tego hotelu jest bliziutkouśmiech
    Cytuj
  • 12 lip 2017, 14:59
    Ja nie znoszę spać w hostelach, więc jak już się gdzieś wybieram to inwestuję w dobry hotel. Ostatnio spałam w Sheratonie - rewelacja! choć obsługa mogłaby być milsza za taką kasę - 300 zł za noc
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum