Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wieczór kawalerski

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wieczór kawalerski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Moloo 31 paź 2013, 10:56
    Chcę zorganizować wieczór kawalerski dla mojego przyjaciela, najlepiej w berlinie, bo podobno są tam świetne kluby. Tylko nie bardzo wiem gdzie spać. Doradźcie coś
    Cytuj
  • Blanka87 31 paź 2013, 15:46     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 12:35, w całości zmieniany 1 raz)
    A dlaczego aż w Berlinie, alkohol i panienki w Polsce masz taniej przymrużenie oka

    -----------------------------------------------------------------------
    [url=http://www.tuffi.pl/torebki_damskie/damska_torebka_kuferek_skora_kc-0307-czarna.html]www.Tuffi.pl[/url]
    Cytuj
  • 3 lis 2013, 12:12
    Pewnie w Berlinie, żeby przyszła panna młoda się nie dowiedziała co się będzie działo język
    Cytuj
  • jarzebina 7 lis 2013, 12:17
    Będzie Was minimum dziesięciu?

    Wycieczka połączona z imprezą na promie, byłam kiedyś na takim kawalerskim, jakkolwiek to brzmi i było świetnie. Pewien znany pan miał wieczór kawalerski na promie, kiedy z koleżankami wybrałyśmy się na babski wypad, no i tak nam się imprezy połączyły.
    Cytuj
  • malina45 12 lis 2013, 13:55
    Czemu akurat Berlin? My z koleżankami organizowałyśmy naszej znajomej z pracy wieczór Panieński w tym hotelu [reklama] Relaks, drinki i imprezka. Było naprawdę świetnie. Obsługa hotelowa była poinformowana że to impreza z okazji wieczoru panieńskiego i na wejściu już zostałyśmy poczęstowane szampanem.
    Cytuj
  • kifonda 1 kwi 2015, 15:21
    Jedźcie do Amsterdamu http://www.mamopracuj.pl/amsterdam-miasto-nieskrepowanej-wolnosci Można tanio się tam dostać, a atrakcje znacznie lepsze niż w Berlinie. Wiadomo, że to miasto imprez. wielki uśmiech
    Cytuj
  • MartaPop 24 cze 2021, 15:27
    ja też chciałam organizować koleżance wieczór panieński za granicą, ale przez tego covida mam obawy, że zaraz znowu pozamykają granicę. Dlatego zdecydowałam się na inne miasto (zawsze jakaś atrakcja) i padło na Gdańsk. Miałyśmy wieczór na jachcie z proseco, tak w kobiecej i eleganckiej wersji. Ale dla chłopaków znajdzie się coraz bardziej męskiego, jakieś wyścigi na skuterach czy coś, więc jakby się nie udało z Berlinem, to polecam taki plan B z firmą JJ Boats w Gdańsku przymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum