Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wyjazd - Lubelszczyzna

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd - Lubelszczyzna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 13 lut 2012, 16:03
    witajcie. organizuje grupowy wyjazd do Zamościa i okolic. Robię to samodzielnie , bez żadnych biur podróży, także z chęcią usłyszałabym od mieszkańców tamtego rejonu o miejscach, które należy koniecznie zobaczyć czy odwiedzić uśmiech z góry dziękuję
    Cytuj
  • nadia1500 13 lut 2012, 18:10     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lut 2012, 18:14, w całości zmieniany 1 raz)
    Na Lubelszczyźnie jest wiele miejsc w które warto się wybrać, jest to piękny region gdzie sport i rekreacja na licznych szlakach rowerowych czy pieszych sprawia przyjemność, ale to akurat w cieplejsze dni... Na teraz może SPA? Szczególnie polecam bliskie SPA Nałęczów przymrużenie oka Jeśli chodzi o zamieszkanie polecałabym miejsce w którym panuje prawdziwy regionalny klimat. Jeśli wybierasz się z większą grupą osób to polecałabym miejsce które ma powszechną opinię dobrej kuchni tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Znaleźć ośrodek który łączy w sobie te dwie cechy i masz cel idealny przymrużenie oka
    Cytuj
  • literka 13 lut 2012, 20:21
    Ja tamte rejony odwiedzałam już kilka razy bo to na prawdę piękny rejon Polski.Dobrą bazą wypadową na całe Roztocze jest Biłgoraj dlatego z mężem spaliśmy w tamtejszym hotelu a nasza wycieczka zaczynała się od zahaczenia o park narodowy, potem ruiny zamku w Szczebrzeszynie i Pałac Zamojskich w Klemensowie, następnie Zamość począwszy od rynku, poprzez Katedrę i jej podziemne krypty oraz wierzę widokową, rotundę i Muzeum "Arsenał" a kończąc na trasie wzdłuż murów obronnych i obejrzeniu bram Lubelskich.Drugiego dnia naszej wycieczki, jakby nam było mało wrażeń, wyżyliśmy się w parku linowym w Krasnobrodzie.Było super uśmiech

    Cytuj
  • klaudia_x 13 lut 2012, 23:41
    Literka a w którym hotelu w Biłgoraju nocowałaś? Ja miałam okazje spędzić kilka dni w Sitarskiej - wspaniały hotel i do tego restauracja z pysznymi regionalnymi daniami. Bardzo miło wspominam ten wyjazd. Ogólnie Lubelszczyzna jest piękna, na pewno nie będzicie się tam nudzić. Gorąco polecam odwiedzić Ptaszarnie w Krasnobrodzie. Śmieszne kurki tam mają język No i Ratusz w Zamościu - grzech być w tych okolicach i go nie zobaczyć uśmiech
    Cytuj
  • literka 14 lut 2012, 9:24
    klaudia_x napisał:Literka a w którym hotelu w Biłgoraju nocowałaś? Ja miałam okazje spędzić kilka dni w Sitarskiej - wspaniały hotel i do tego restauracja z pysznymi regionalnymi daniami. Bardzo miło wspominam ten wyjazd. Ogólnie Lubelszczyzna jest piękna, na pewno nie będzicie się tam nudzić. Gorąco polecam odwiedzić Ptaszarnie w Krasnobrodzie. Śmieszne kurki tam mają język No i Ratusz w Zamościu - grzech być w tych okolicach i go nie zobaczyć uśmiech
    My też byliśmy w Hotelu Sitarska bo był najtańszy w okolicy i byliśmy zadowoleni.Było miło i przyjemnie, czyste i zadbane pokoje. W restauracji skosztowałam bigosu - palce lizać. Co do ptaszarni to niestety zabrakło nam już na nią czasu ale planujemy w czerwcu wybrać się tam na kilka dni więc jeszcze wszystko przed nami uśmiech
    Cytuj
  • nitkaa 14 lut 2012, 9:47
    Lubelszyzna owszem jest przepięknym miejscem, miałem okazje wybadać wiele ciekawych miejsc w tamtych okolicach, nie mam zastrzeżeń do Hotelu Sitarskiej, ale uważam że nie docenianym miejscem jest Pensjonat i Restauracja Nad Złotą Nitką tradycyjna karta dań wcale nie uchodzi tej od Sitarskiej, a lokalizacja powoduję iż może być również doskonałą bazą wypadową na Roztocze.

    Pozdrawiam uśmiech !
    Cytuj
  • owa-ll 17 mar 2012, 15:26
    wlasnie zaczyna sie piekna pogoda wielki uśmiech cieplo w koncu sie robi

    i jak moze teraz jakies atrakcje na wakacje??
    Cytuj
  • nitkaa 17 mar 2012, 16:06
    Kąpiel słoneczna, cisza, spokój , piękno natury jakich jeszcze atrakcji potrzebujesz uśmiech ? Nic człowiekowi więcej nie trzeba przymrużenie oka
    Cytuj
  • literka 10 kwi 2012, 11:26
    I jak? Czy założycielka wątku jest juz po wyjeździe? Jeśli tak to jestem bardzo ciekawa jakie miejsce wybrała i jak wrażenia? W czerwcu znowu zamierzam wybrać się w tamte rejony więc przydadzą się jakieś ciekawostki i opinie o nieznanych jeszcze miejscach uśmiech
    Cytuj
  • klaudia_x 18 kwi 2012, 12:23
    Ja również jestem ciekawa uśmiech No no proszę się pochwalić uśmiech Ja na majówkę wybieram się na Lubelszczyznę, ale chyba pojadę znowu do Sitarskiej. Dla mnie ten hotel jest bezkonkurencyjny uśmiech Nie mogę się doczekać obiadków tam hehe uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum