Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wypożyczalnia samochodów Kraków

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 16 cze 2016, 10:49
    Witam. Proszę o polecenie jakiejś sprawdzonej wypożyczalni samochodów w Krakowie. Potrzebuję dwóch opcji - wynajmu na kilka dni dla rodziny oraz jakiejś sensownej propozycji wynajmu długoterminowego dla siebie w celach biznesowych.
    Cytuj
  • erykit 16 cze 2016, 15:09     (ostatnio zmieniony przez autora 20 cze 2016, 13:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Zapoznaj się ze stroną Rent a Car: http://krakow-rentacar.pl/ - kilka razy juz wynajmowałem tam auto jak byłem w Warszawie na delegacji. Mają tam bardzo różne samochody. I te tańsze mniejsze , kompaktowe. I te droższe biznesowe. Lokalizacja najlepsza jaka może być bo na dworcu głownym w Krakowie ale auto mogą Ci dostarczyć w praktycznie każde miejsce Krakowa.

    Wszystkie samochody są tam ubezpieczone i nie ma dodatkowych opłat za co duży plus.
    Cytuj
  • Lozo32 27 lut 2018, 13:20
    Wynajmowanie samochodu to teraz bardzo popularne rozwiązanie. Trzeba tylko wiedzieć w jakiej firmie wynająć ten samochód. Z takich bardziej mi znanych ja mogę polecic Ci CarNet. To bardzo konkretna wypożyczania samochodów. Mają spory wybór i każde z aut jest bardzo zadbane. Ja korzystałam z Forda Focusa ale wiem że inne samochody też są godne uwagi.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum